W sercu nowo odkrytego kwiatu - LILIOWCA, Laboratorium NUXE odkryło cząsteczki, które wpływają na kluczowy czynnik starzenia się skóry. Jest to białko, które jak dotąd pozostaje praktycznie niezbadane w obszarze kosmetologii: WIMENTYNA. NUXE wprowadza innowacyjna formułę przeciwzmarszczkową, która zapewnia podwójne działanie: ANTYGLIKACJE mająca na celu “ochronę” i DEGLIKACJE działająca naprawczo na 3 kluczowe białka zawarte w skórze właściwej: kolagen, elastynę i wimentynę. Czarujące konsystencje oraz lamelarne struktury produktów zapewniają doskonałe przyswajanie składników aktywnych i wyjątkową przyjemność stosowania.
Elegancka, kobieca kompozycja zapachowa powstała z połączenia ylang-ylang oraz jaśminu z lekka nutka wanilii w tle.
Kwiaty Liliowca zastosowane w kosmetykach rozkwitają o świcie i usychają o zachodzie słońca, odradzając się następnego ranka w postaci olśniewającego, nowego kwiatu. Stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej, znane są z działania uspokajającego oraz przeciwbakteryjnego.
Do serii Merveillance® expert, laboratorium NUXE wybrało czerwone liliowce, uprawiane na holenderskiej wyspie Texel. Kwiaty te, NIGDY WCZEŚNIEJ NIE STOSOWANE W KOSMETYKACH(1), posiadają niebywałe zdolności do regeneracji dzięki dużej zawartości cząsteczek aktywnych głównie: flawonoidów, karotenoidów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Merveillance® expert to gama 5 kosmetyków oparta na  podwójnej technologii ANTYGLIKACJI + DEGLIKACJI.

Serum, krem na dzień, wzbogacona wersja kremu na dzień, krem na noc oraz krem pod oczy przeznaczone są do codziennej pielęgnacji, odpowiadając na potrzeby różnych rodzajów skóry.

Merveillance® expert oferuje niezwykle skuteczna broń w walce ze zmarszczkami
oraz z utratą jędrności skóry.