Melania Trump odwiedza imigrantów

Melania Trump znana jest ze swojego zamiłowania do mody. Tym razem wygląda jednak, że żona Donalda Trumpa popełniła poważny błąd w doborze garderoby. W związku z głośną w mediach sprawą rozdzielania dzieci imigrantów od ich rodziców, Melania Trump udała się wczoraj na spotkanie właśnie z nimi. Melania Trump odwiedziła dwa miejsca w Teksasie, w których znajdują się odebrane imigrantom dzieci. Zdjęcia z tej podróży Melanii Trump pokazują m.in. przygotowaną przez dzieci planszę "Witamy pierwsza damo!". Uwagę fotoreporterów zwróciła jednak zupełnie inna rzecz: kurtka Melanii Trump. Co pierwsza dama założyła na tą okazję i dlaczego wzbudziło to takie kontrowersje?

Melania Trump w kurtce ZARA

Na spotkanie z dziećmi Melania Trump założyła kurtkę z bardzo dwuznacznym napisem. Na plecach Melania miała bowiem wypisane słowa "I really don't care, do you?", co oznacza "Zupełnie mnie to nie obchodzi, a Ciebie?". Kurtka Melanii spowodowała wybuch medialnej burzy i domysłów czy pierwsza dama USA chciała w ten sposób skomentować sytuację rozdzielania dzieci imigrantów od ich rodziców. Kurtka Melanii jest ze znanej sieciówki Zara i kosztuje niecałe 200 zł, i choć sam napis nie jest jednoznacznie negatywny, to w tych okolicznościach był bardzo nietrafionym wyborem.

Nie wiadomo czy Melania Trump, zakładając kurtkę z kontrowersyjnym napisem, miała coś konkretnego na myśli czy może był to niefortunny zbieg okoliczności. Niezależnie od wszystkiego, naszym zdaniem pierwsza dama USA nie powinna sobie pozwalać na takie wpadki, zwłaszcza, gdy chodzi o tak poważny temat, nie sądzicie?