Czy to kryzys w związku Melanie Trump?

Internauci, którzy bacznie śledzą amerykańską parę prezydencką, po raz kolejny zauważyli, że Melania Trump znowu odtrąciła Donalda Trumpa, gdy ten chciał złapać ją za rękę. Jak informuje "Daily Mail" pomiędzy parą prezydencką ochłodziło się, odkąd na jaw wyszło, że adwokat Donalda Trumpa zapłacił aktorce porno Stormy Daniels aby "była cicho". Gdy cała sprawa ujrzała światło dzienne Melanie Trump unika jakichkolwiek gestów w stosunku do męża, wręcz nie pozwala na gesty z jego strony.

Użytkownicy Twittera spekulują na temat ostatnich zdjęć i nagrań, na których Melanie Trump chowa rękę za kanarkowym płaszczem.

Historia Melanie i Donalda

Małżeństwo Melanie i Donalda Trump to historia wszystkim znana. Para poznała się w 1998 roku, kiedy Donald Trump był w separacji z ówczesną żoną Marlą Maples. Siedem lat później wzięli ślub. Odkąd Donald Trump został prezydentem Stanów Zjednoczonych wszystkie oczy zwrócone są na Melanie, która swoim wyglądem zawsze przykuwa uwagę.

Czy wydarzenia ostatnich dni, kiedy internauci już po raz kolejny dostrzegli napięcie w relacjach pary prezydenckiej to objawy poważnego kryzysu?