Meghan Markle i książę Harry na premierze "Króla Lwa" razem z Beyonce

Meghan Markle powoli wraca do życia publicznego, odkąd zrobiła sobie przerwę od reflektorów zaraz po urodzeniu księcia Archiego. W ostatnich tygodniach księżna wzięła udział m.in. w oficjalnych obchodach urodzin królowej i meczu baseballu. Kilkukrotnie można było ją zaobserwować również na Wimbledonie, na którym pojawiała się w towarzystwie przyjaciółek lub księżnej Kate. Teraz przyszedł czas na jej pierwsze, od czasu porodu, wystąpienie na czerwonym dywanie, gdzie Meghan Markle może czuć się jak ryba w wodzie. Była aktorka pojawiła się u boku księcia Harrego na londyńskiej premierze „Króla Lwa”. Para spotkała tam wiele sław, między innymi Eltona Johna i Beyonce. Kobiety bardzo ciepło się przywitały i chwilę ze sobą porozmawiały. Obserwatorom tego spotkania udało się nawet ustalić czego dokładnie dotyczyła ich rozmowa. Chodziło oczywiście o dzieci!

Beyonce zachwycała się małym księciem Archiem:

- Twoje dziecko jest takie piękne!

Przyznała również, że wraz z mężem uwielbiają Meghan i Harrego. Mąż piosenkarki, Jay-Z nie tylko dołączył do zachwytów, ale też dał młodym rodzicom radę, aby zawsze znajdywali czas dla siebie nawzajem.

Meghan Markle pojawiła się w klipie Beyonce na Brit Awards

Mimo, że jest to pierwsze publiczne spotkanie Meghan Markle i Beyonce, wiadomo, że piosenkarka darzy księżną dużym podziwem. W lutym użyła portretu Meghan w filmiku, na którym wraz z mężem dziękują za przyznanie im nagrody na tegorocznym rozdaniu Brit awards. Krótki klip wyraźnie nawiązuje do jednego z teledysków pary, w którym stoją przed Mona Lisą. Tym razem miejsce Mona Lisy zajął portret Meghan Markle, mający nawiązywać do sukcesu księżnej w Wielkiej Brytanii, jako kobiety o mieszanym pochodzeniu.

Czemu sukienka Meghan wzbudziła kontrowersje?

Na premierze „Króla Lwa” Meghan Markle miała na sobie czarną sukienkę projektu Jasona Wu. Do tego dopasowała proste szpilki Aquazzura i torebkę Gucci. Mimo, że jej strój był bardzo skromny, wciąż znalazły się osoby gotowe skrytykować księżną. Dużo osób uznało, że sukienka zbyt mocno opina piersi Meghan, przez co jest nieodpowiednia dla członkini rodziny królewskiej. My się z tymi opiniami zupełnie nie zgadzamy i cieszymy się, że Meghan Markle coraz częściej pojawia się publicznie po porodzie. A Wy?