Meghan Markle i książę Harry w Maroku

Meghan Markle, która ostatnio wróciła z Nowego Jorku, gdzie poleciała, żeby wyprawić baby shower, obecnie z księciem Harrym odbywa podróż po Maroku. W trakcie swojej oficjalnej wizyty książęca para odwiedziła między innymi ośrodek, który troszczy się o edukację szkolną dziewczynek, prowadzony przez organizację pozarządową Education for All. Organizacja gwarantuje dziewczynkom akademiki w pobliżu szkoły, ponieważ problemem z Maroku jest to, że dzieci nie mogą kontynuować nauki, bo marokańskie rodziny nie stać na codzienne dojazdy dzieci. Książęca para odwiedziła również ośrodek w Rabacie, gdzie spotkała się z niepełnosprawnymi dziećmi, które korzystają z terapii końmi.

Widać na zdjęciach, że Meghan Markle kwitnie w ciąży. Chociaż Księżna Sussex jest już w zaawansowanej ciąży i prawdopodobnie urodzi pod koniec kwietnia lub na początku maja, to humor i energia jej dopisuje. Może to efekt wyjazdu do Nowego Jorku, gdzie spotkała się z przyjaciółmi i mogła odetchnąć od królewskiego życia?

Meghan Markle zrobiła sobie tatuaż

Meghan Markle odwiedziła również internat w wiosce Asni, gdzie zrobiła sobie tatuaż z henny. To zwyczaj wielu marokańskich kobiet w ciąży. Tatuaż ma wzór kwiatu i ma on przynieść szczęście pierworodnemu dziecku książęcej pary. Tatuaż księżnej Meghan Markle wykonała 17-letnia Samira Ouaadi i znajduje się on na dłoni i nadgarstku księżnej.

Zdjęcia tatuażu i stylizacje Meghan Markle z podróży z Maroka znajdzie w naszej galerii.

Książę Harry zażartował sobie z ciąży Meghan 

Podczas spotkania Meghan Markle i księcia Harry'ego w lokalnym gimnazjum z Asni, wszyscy gratulowali księżnej ciąży. Książę Harry podchwycił temat i zażartował sobie: "Jesteś w ciąży?", na co Meghan Markle odpowiedziała - "Niespodzianka!". Na co Harry odparł żartobliwie: "Czy to na pewno moje dziecko?".

Widać książęcej parze humory dopisują i w ten sposób pokazują, że chociaż tytuły zobowiązują, to oni pozostają cały czas sobą i świetnie czują się w swoim towarzystwie.

To pierwsza wizyta Meghan Markle i księcia Harry'ego w północnej Afryce, która ma na celu wzmocnić relacje Maroka z Wielką Brytanią.

Zobacz także: