Meghan Markle suknia ślubna: kolejne szczegóły wyszły na jaw

Choć Meghan Markle i książę Harry sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie w maju tego roku, królewski ślub wciąż wywołuje sporo emocji, a temat uroczystości do dziś jest chętnie poruszany przez media na całym świecie. Zwłaszcza, że dopiero teraz na jaw wychodzą niektóre szczegóły royal wedding. Stacja ITV właśnie pokazała dokument „The Queen of the World”, który jest w całości poświęcony rodzinie królewskiej. Fragment filmu poświęcono Meghan Markle, która po raz pierwszy udzieliła wywiadu jako księżna Sussex. W trakcie rozmowy Meghan opowiada o swojej sukni ślubnej i zdradza kilka nowych szczegółów na temat tej spektakularnej kreacji.

Meghan Markle suknia ślubna: co księżna w niej ukryła?

Suknia ślubna Meghan Markle została zaprojektowana przez Claire Waight Keller dla Givenchy. Minimalistyczny, ponadczasowy fason i charakterystyczny dekolt w łódkę stały się już znakiem rozpoznawczym księżnej. Oprócz tego, jak zdradza Meghan Markle suknia ślubna pełna jest symboli. Zaprojektowany przez Claire Waight Keller welon zdobią piękne kwiatowe hafty. Jest ich dokładnie 53, czyli tyle ile państw wchodzących w skład Wspólnoty Narodów. Uwagę mediów przykuł jednak inny szczegół.

Jak się okazuje, Meghan Markle ukryła w swojej sukni ślubnej coś jeszcze. Tym razem to bardzo osobista pamiątka. Jak głosi zwyczaj, każda panna młoda powinna w dniu ślubu mieć przy sobie „coś niebieskiego”. Meghan podeszła do sprawy z pomysłem. Jak wyznaje w dokumencie „Queen of the World”, w jej sukni ślubnej został zaszyty maleńki kawałek materiału z niebieskiej sukienki, którą miała na sobie na pierwszej randce z księciem Harrym. Czy może być coś bardziej romantycznego?