Meghan Markle pierwszy raz u boku Królowej Elżbiety II

Z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów w Londynie, w poniedziałek cała rodzina królewska brała udział w uroczystościach. To pierwsze oficjalne spotkanie, na którym Meghan Markle pojawiła się u boku Królowej Elżbiety II. Przyszła żona Księcia Harry'ego wyglądała bardzo elegancko i skromnie. Na uroczystość Dnia Wspólnoty Narodów, Meghan Markle wybrała klasyczną granatową sukienkę za kolano i elegancki biały płaszcz projektu Amandy Wakeley, białe nakrycie głowy przypominające beret projektu Stephen Jones oraz wysokie klasyczne szpilki Manolo Blahnik. Cała stylizacja Meghan Markle była klasyczna i elegancka, ale jednocześnie świeża i nie przytłaczająca.

Meghan Markle: jak odnalazła się na oficjalnych uroczystościach?

W trakcie uroczystości w katedrze Królowa Elżbieta II zasiadła w pierwszym rzędzie obok Księcia Karola i jego żony Camilii oraz Księcia Williama i Księżnej Kate. W drugim rzędzie siedziała Meghan Markle z Księciem Harrym. Po uroczystości Meghan Markle często uśmiechała się do tłumu i rozmawiała z dziećmi. 

Widać, że Meghan Merkle świetnie odnalazła się w nowej roli, była naturalna i czuła się komfortowo. To dobry znak, ponieważ, kiedy Meghan Merkle zostanie żoną Księcia Harry'ego, takich uroczystości będzie o wiele więcej, zwłaszcza, że za miesiąc Księżna Kate rodzi trzecie dziecko, więc część obowiazków na pewno spadnie na Księcia Harry'ego i Meghan Markle.