Meghan Markle z okazji urodzin otrzymała piękne życzenia od Harry'ego

Meghan Markle 4 sierpnia kończy 38 lat. Z tej okazji książę Harry zamieścił na Instagramie wzruszające życzenia urodzinowe dla swojej żony. 

"Wszystkiego najlepszego dla mojej niesamowitej żony. Dziękuję ci, że towarzyszysz mi w tej przygodzie! - Kocham, H."

Jeszcze nie wiadomo, jaką niespodziankę urodzinową przygotował Harry dla Meghan, ale jego słowa wzruszyły Internautów, którzy na Instagramie cały czas przesyłają księżnej życzenia:

"Wszystkiego najlepszego dla mojej ulubionej księżnej na tym świecie"

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najbardziej niesamowitej kobiety i mojej największej inspiracji na tym świecie".

Meghan Markle: kobieta, która inspiruje

Meghan Markle już od początku pojawienia się w rodzinie królewskiej obrała swoją własną drogę. Chociaż media wytykają jej pewne potknięcia i gafy, to Meghan doskonale wie, co chce robić jako księżna Sussex i czego nie chce robić. Widać, że Harry wspiera ją w tych decyzjach i jest dla niej wielką podporą. 

Może właśnie dlatego ta para skradła serca wszystkich. Meghan i Harry chcą prowadzić w miarę normalne życie, i przede wszystkim chcą być bliżej ludzi.

Meghan stara się wypełniać obowiązki księżnej i zawsze być przy Harrym, ale też chce się rozwijać również jako kobieta i inspirować inne kobiety. Pierwszym krokiem do tego tuż po urodzeniu dziecka była współpraca z brytyjskim magazynem "Voque", z którym Meghan współpracowała przy wrześniowym numerze.

Księżna Sussex miała okazję przeprowadzić wywiad z Michelle Obamą i tworzyć okładkę pokazującą równie ciekawe i interesujące kobiety.

Tegoroczne urodziny dla Meghan Markle są tym bardziej szczególne, ponieważ to jej pierwsze urodziny w roli mamy. Z pewnością zapamięta je na długo.