Meghan Markle i książę Harry świąteczne życzenia

Dziś rano na Twitterze funduszu rodziny królewskiej (Queen's Commonwealth Trust) pojawiła się świąteczna kartka z życzeniami od rodziny księcia i księżnej Sussex, czyli Mehgan i Harry'ego. Wiele wskazywało na to, że kartki od tych dwojga nie będzie, ponieważ Meghan Markle i książę Harry mocno chronią swoją prywatność, zwłaszcza podczas świątecznej przerwy od królewskich obowiązków. W tweecie fundacji możemy jednak przeczytać, że zarówno Harry jako prezes funduszu jak i jego żona pragną złożyć wszystkim najlepsze życzenia na Gwiazdkę. Fundacja swoją drogą ma wspierać młodych liderów z całego świata. 

Na zdjęciu z wykaligrafowanymi życzeniami możemy zobaczyć książęcą parę pod przepiękną choinką, jednak to pierwszy plan bardzo przykuwa uwagę - jest bowiem na nim potomek i najmłodsze dziecko wśród prawnuków królowej Elżbiety, mały Archie. Harry w klasycznej białej koszuli, Meghan w wygodnym golfie, a mały książę w kardiganie. Zdjęcie zrobiła aktorka i fotografka Janina Gavankar, która przyjaźni się z Meghan Markle od lat. Elektroniczna kartka świąteczna została wysłana do przyjaciół, rodziny, organizacji charytatywnych i fundacji, z którymi współpracują Harry i Meghan. Dzięki takiej formie wysyłki para chce przekazać wiadomość - jesteśmy przyjaźni środowisku. Z bardzo podobnych pobudek książę Harry, za namową żony, zrezygnował z corocznego tradycyjnego polowania na bażanty z rodziną królewską w Sandringham.

Książę Harry i Meghan Markle spędzają święta bez rodziny królewskiej

Jak donoszą źródła, Meghan i Harry w tym roku spędzają zresztą święta z dala od Windsorów. Polecieli do Kanady, gdzie dołączyła do nich matka Meghan, Doria Ragland. 

Jej wysokość książę i księżna Sussex spędzają święta w prywatnym rodzinnym gronie w Kanadzie. Decyzja, aby święta spędzić w Kanadzie, odzwierciedla to, jak ważny jest ten kraj dla obojga z nich. Cieszą się na dzielenie się radością i ciepłem z mieszkańcami Kanady i podziwiają piękno tamtejszych krajobrazów ze swoim małym synem.", możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Pałacu. 

A jak Wam się podoba taka kartka?