Meghan i Harry pokazali dziecko

Meghan i Harry po raz pierwszy publicznie pokazali dziecko. Pierwsze zdjęcia royal baby właśnie obiegły światowe media. Tak jak zapowiadał książę Harry w wywiadzie udzielonym tuż po porodzie Meghan Markle, właśnie dzisiaj oficjalnie książęca para miała zaprezentować kolejne royal baby w rodzinie królewskiej. Agencje Fotograficzne właśnie opublikowały pierwsze zdjęcia dziecka Meghan i Harry'ego!

Książę Harry dumnie trzyma na rękach swojego syna, a obok niego stoi szczęśliwa Meghan Markle.

Wszyscy czekaliśmy w napięciu dwa dni, kiedy Meghan i Harry pokażą światu royal baby i stało się. Trzy zdjęcia zrobione przez fotografa Dominica Lipinski'ego obiegły właśnie światowe media.

Zdjęcie dziecka Meghan Markle, na którym jest zbliżenie na twarz royal baby jest niezwykle wzruszające. Synek spokojnie śpi w objęciach wzruszonego księcia Harry'ego a Meghan Markle głaszcze jego twarz.

Meghan i Harry pokazali dziecko: pierwsze zdjęcia royal baby

Zdjęcia dziecka Meghan i Harry'ego chociaż są zrobione w Zamku Windsor, to dzięki Meghan i Harry'emu są niezwykle naturalne. Przyznamy szczerze, że wolelibyśmy bardziej neutralne miejsce ale i tak jesteśmy zachwycone, ponieważ Meghan i Harry wyszli na nich niezwykle naturalnie. Właśnie tak wyglądają szczęśliwi rodzice po narodzinach dziecka, niezależnie czy pochodzą z rodziny królewskiej czy nie.

Dziecko Meghan i Harry'ego: jak ma na imię?

Wszyscy liczyli na to, że dzisiaj poznamy imię dziecka Meghan i Harry'ego. Niestety tak się nie stało i musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Wiadomo natomiast, że dziecko Meghan i Harry'ego jest bardzo spokojne. "Jest uroczy. I bardzo spokojny." - powiedziała świeżo upieczona mama, na co Harry odpowiedział: "Nie mam pojęcia, po kim on to ma!"

Podczas krótkiego spotkania z prasą, Meghan Markle wzruszona powiedziała: "To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa"

Synek księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszedł na świat w poniedziałek 6 maja 2019 r. Chłopiec urodził się o godzinie 5:26 rano czasu lokalnego i ważył dokładnie 3260 gramów. 

Zobaczcie w naszej galerii pierwsze zdjęcia dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego!