Księżna Diana i Lili Diana - tajemniczy zbieg okoliczności


- To nie mógł być przypadek czy dziwny zbieg okoliczności, ale przeznaczenie! – piszą rozemocjonowani fani, którzy dostrzegli ciekawą zależność między narodzinami Lilibet Diany Mountbatten-Windsor, a pewnym wątkiem z życia księżnej Diany Spencer.


Okazuje się, że mała Lili – córka Meghan Markle i księcia Harry’ego – przyszła na świat 4 czerwca 2021 - dokładnie 25 lat po tym, jak księżna Diana odwiedziła Northwestern University w Chicago – uczelnię, na której przed laty studiowała Meghan Markle.


By zrozumieć zachwyt fanów, cofnijmy się w czasie o 25 lat. Księżna Diana na początku czerwca 1996 roku odbywała kilkudniową wizytę w Chicago, podczas której odwiedziła chicagowski uniwersytet, ale też zwiedzała okolicę i zatrzymała się w miejscowym szpitalu.

PRZECZYTAJ TEŻ:

księżnej Diany Spencer.0


Wizyta Lady Di w uniwersyteckim Centrum Onkologicznym im. Roberta H. Lurie miała związek ze zbiórką charytatywną na tenże szpital. W owym czasie księżna Diana była prezeską londyńskiego Royal Marsden Hospital i jego Funduszu Onkologicznego. Do historii przeszła nie tylko jej wizyta w szpitalu i na uczelni, ale też jej stylizacja z gali, podczas której miały być zbierane środki na centrum.

Photo: Getty Images


Księżna Diana pojawiła się na gali w fioletowej sukni, nawiązującej kolorem do barw uczelni. Był to wielki ukłon w stronę pracowników i studentów Northwestern University, którzy docenili jej zaangażowanie. W prasie natomiast pojawiły się nie tylko zdjęcia z eventu, ale też wiele zdjęć księżnej Diany z wizyty w szpitalu, która obejmowała i przytulała dzieci.


Meghan Markle była studentką uczelni Northwestern University w Chicago, a po studiach wróciła do rodzinnych stron w Los Angeles, by kontynuować karierę aktorską. Teraz miasto Chicago ponownie połączyło te kilka żyć narodzinami córki Lili Diany.

Photo: Getty Images

ZOBACZ TEŻ:

księżnej Diany Spencer.3


- 4 czerwca 1996 roku księżna Diana odwiedziła Northwestern University – uczelnię Meghan. 25 lat później, 4 czerwca 2021 roku, absolwentka Northwestern Meghan rodzi wnuczkę Diany – piszą zachwyceni fani.


- To takie wzruszające – czytamy w jednym z komentarzy. – To nie może być przypadek, to zdecydowanie jakaś Siła Wyższa.


- Diana byłaby z Was bardzo dumna – podsumował kolejny z fanów Harry’ego i Meghan.

Photo: Getty Images

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor przyszła na świat dokładnie 4 czerwca 2021 o godzinie 11.40 w kalifornijskim szpitalu. księżnej Diany Spencer.4 Lili Diana to drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Para ma także starszego syna Archiego.

ZACIEKAWIŁ CIĘ TEN ARTYKUŁ? ZAJRZYJ DO KOLEJNEGO: