Meghan i Harry dzielą się pierwszym zdjęciem swojej córki Lilibet Diany

Sześć miesięcy po tym jak Meghan Markle i książę Harry powitali na świecie swoją córkę Lilibet „Lili” Dianę Mountbatten-Windsor, para udostępniła słodkie rodzinne zdjęcie z wakacji, na którym widać ich najmłodszą pociechę.

Na wakacyjnym zdjęciu, zrobionym przez jednego z najlepszych forografów, Alexiego Lubomirskiego, widać 2-letniego Archy'ego siedzącego na kolanach Harry'ego i Meghan unoszącą małą, chichoczącą Lili w powietrzu. Najwięcej emocji wzbudziły jednak rude włosy Archy'ego: "cały tata!", tak brzmi większość komentarzy

Wraz z rodzinnym oficjalnym zdjęciem Meghan i Harry podzielili się coroczną "kartką świąteczną", w której we wzruszający sposób opisali swoją rodzinę i poinformowali o swojej działalności charytatywnej.

W tym roku 2021 powitaliśmy na świecie naszą córkę Lilibet. Archie uczynił nas „mamą” i „tatą”, a Lili uczyniła z nas rodzinę. Przekazaliśmy w Waszym imieniu darowizny na rzecz kilku organizacji, które mają na celu ochronę rodzin - od tych przesiedlonych z Afganistanu po amerykańskie rodziny potrzebujące płatnego urlopu rodzicielskiego.