Klinika Medicus Self to połączenie innowacyjnych technologii medycznych z wiedzą i doświadczeniem specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Klinika dysponuje dwiema nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi salami operacyjnymi, salą wybudzeń, 12 komfortowymi pokojami dla pacjentów (każdy z łazienką, telewizorem, monitoringiem i systemem przywoławczym) oraz 9 gabinetami do konsultacji i zabiegów, wyposażonymi w najwyższej klasy aparaturę medyczną. 

Klinice Medicus Self w zakresie medycyny estetycznej oferuje kompleksowy wachlarz zabiegów z zakresu:

  • usuwania przebarwień, trądzika różowatego, rumienia, usuwania czerwonych naczyń na twarzy, fotoodmładzanie Vbeam®Perfecta  impulsowy laser barwnikowy)  
  • zamykania naczyń głębokich na nogach, leczenia grzybicy, nieinwazyjnego ujędrniania skóry (Gentle-yag-pro)
  • redukcji tkanki tłuszczowej metodą kriolipolizy (CoolTech)
  • nieinwazyjnego ujędrniania skóry, frakcyjnego zabiegu mikroigłowego na blizny i blizny potrądzikowe, na rozstępy, (Imode FR)
  • depilacji (epilacji) laserowej na trzech głębokościach – trzy rodzaje lasera: aleksandryt, diodowy i ND (YG Soprano Ice Platinium)
  • redukcji dużych blizn, rozległych rozstępów, blizn potrądzikowych, resurfacingu twarzy, oraz usuwania brodawek łojotokowych i włókniaków (laser CO2)
  • niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała (HIFU Sono Queen)
  • endermologii - terapii antycellulitowej, modelowania  i wyszczuplania sylwetki, działania anti-aging, utracie jędrności skóry, twarzy i ciała (Endermologie® Alliance LPG)
  • karboksyterapia - terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla – między innymi: cienie pod oczami, podwójny podbródek, cellulit, rozstępy, blizny

„Medicus Self oferuje w zakresie medycyny estetycznej medycynę przez duże „M”. Mamy bardzo szeroki zakres zabiegów związanych ze skórą, zarówno twarzy jak i całego ciała. W przypadku mniej inwazyjnych oferujemy zarówno zabiegi polepszające wygląd pacjenta, ale też zabiegi profilaktyczne, przeciwstarzeniowe. Wśród szerokiej oferty zabiegów inwazyjnych mamy liczne wypełniacze np. z hydroksyapatytem wapnia, kwasem polimlekowym, nici PDO, które zagęszczają pięknie skórę, do tego szeroką gamę mezoterapii igłowych, czyli zabiegów które regenerują i rewitalizują skórę.” – mówi lek. med. Joanna Stoch Stój lekarz medycyny estetycznej Medicus Self.

Medicus Self ma do medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej holistyczne podejście. Co to oznacza?

W dziedzinach takich jak chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna szczególnie ważna jest empatia wobec pacjenta, indywidualne podejście do jego potrzeb i oczekiwań oraz to, na ile możemy je spełnić, aby były bezpieczne i nie zagrażały jego zdrowiu. Bardzo ważne jest to, aby podkreślać naturalną urodę, by nie zmieniać rysów twarzy czy radykalnie kształtów ciała celem upodabniania się do celebrytów. Czasami pacjenci przychodzą, pokazują zdjęcia i mówią, że chcą taki nos, który zupełnie nie pasuje do danej twarzy. Tutaj jest bardzo ważna rozmowa z pacjentem, zwrócenie uwagi na pewne szczegóły w wyglądzie, po to by wspólnie dojść do wniosku, że to nie jest dobre rozwiązanie dla tej osoby” –  ek. med. Aleksandra Łuniewska – specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej kliniki Medicus Self.

 

Sam budynek Medicus Self to z kolei prawdziwe technologiczne cacko. To tzw. inteligentny budynek, zaprojektowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii infrastrukturalnych. Nowoczesny system wentylacji zapewnia w nim wysoki poziom czystości powietrza, w szczególności na salach operacyjnych, gdzie powietrze wymieniane jest 20 razy na godzinę. Woda doprowadzana do budynku jest naświetlana promieniowaniem UV, które unieszkodliwia bakterie. Sale pooperacyjne są nowoczesne, ale przytulne, pastelowe wnętrza połączono z naturalnym drewnem. 

 

Przedstawiamy pokoje Pacjentów w klinice Medicus Staraliśmy się zadbać o każdy szczegół , aby Pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo Każdy z 12 pokoi wyposażony jest w łazienkę, TV , tablet (którym może obsługiwać włącznik światła w swoim pokoju oraz telewizor), monitoring i system przywoławczy (nasi Pacjenci pozostają pod opieką zespołu lekarzy i pielęgniarek 24h na dobę). Zaś posiłki przyrządza nasze TATIN Bistro W klinice wykonujemy zabiegi z zakresu: chirurgii plastycznej, medycy estetycznej, chirurgii naczyniowej, dermatologii, ginekologii estetycznej +48 (71) 757 22 40 #pacjent #klinika #pooperacji #dbamyonaszychpacjentow #medycyna estetyczna #chirurgiaplastyczna #wroclaw #wroclove #medicusself

Post udostępniony przez Medicus Self (@medicusself) Lut 17, 2018 o 9:26 PST