Maciej Stuhr o relacji z córką Matyldą

Maciej Stuhr jest jednym z najlepiej znanych polskich aktorów. Podczas kilkudziesięciu lat kariery aktorskiej zagrał w niezliczonej ilości filmów i sztuk teatralnych. Ten niesamowity sukces na polu profesjonalny odbił się niestety na życiu prywatnym aktora. Jak aktor sam przyznaje, jego relacja z córką pozostawia wiele do życzenia. W celu ich poprawienia, Maciej Stuhr opublikował w magazynie "Zwierciadło" list, który adresuje do córki: Matyldy. Co aktor pisze do swojej 20-letniej córki?

Przeczytaj też: Katarzyna Błażejewska-Stuhr boi się o rodzinę: "Mam dość gróźb, telefonów w środku nocy"

Matylda Stuhr otrzymała piękny prezent od ojca na urodziny

Maciej Stuhr w liście do córki napisał, że boi się, jak świat w przyszłości będzie wyglądał i jak sytuacja polityczna wpłynie na życie jego dziecka.

Czy można pogodzić się ze światem, w którym główny program informacyjny telewizji publicznej jest groteskowym stekiem bzdur, kłamstw, niszczenia ludzi i najprymitywniejszej propagandy?

Nawiązuje również do poświęcania zbyt dużej ilości czasu na pracę i jego nieobecności podczas dorastania Matyldy. W liście zaznaczył również, że jest świadom swoich błędów i cieszy go, że pokolenie córki ich już nie popełnia.

Praca pochłonęła nas bez reszty. Sama doskonale to wiesz i pamiętasz, jak w domu bywałem gościem. Praca jako sposób na zmianę siermiężnej, postkomunistycznej rzeczywistości materialnej i praca jako wielka pasja, której wielu z nas oddawało się bez reszty. (…) To wyście zrozumieli, że zatracanie się w pracy, wyścig szczurów to nie wszystko, czym człowiek powinien być.

Maciej Stuh swój list zakończył wzruszającymi słowami, dodającymi otuchy. List napisany był w ramach prezentu urodzinowego dla Matyldy Stuhr i jest pigułką życiowych porad od ojca dla córki.

Chcę Ci napisać, żebyś się nie martwiła. Wierzę w Was, że doskonale dacie sobie radę! Coś się kończy, lecz coś się zaczyna - napisał Maciej Stuhr.

Przeczytaj też: Maciej Stuhr z bardzo ważnym apelem. Zaskakujące słowa aktora o katastrofie klimatycznej

Matylda Stuhr - kim jest córka Macieja Stuhra?

Matylda Stuhr ma już 20 lat. Córka aktora unikała raczej mediów, ale na jej Instagramie widzimy fragmenty z życia dziewczyny. Matylda mieszka ze swoją mamą - Samantą Janas, ojczymem i młodszą siostrą, choć widuje się też z ojcem, jego partnerką i młodszym bratem – Tadeuszem. Z jej mediów społecznościowych można dowiedzieć się m.in., że Matylda Stuhr lubi Dawida Kwiatkowskiego i serial „Rodzinka.pl” i ma chłopaka.