Mateusz Damięcki od 4 lat jest mężem profesjonalnej tancerki i uznanej choreografki, Pauliny Andrzejewskiej. Para doczekała się synów - Franciszka i Ignacego. Między partnerami jest niewielka różnica wieku - Paulina jest starsza od Mateusza o rok. Mimo to hejterzy często wypominają im, że kobieta wygląda na znacznie starszą. W odniesieniu do nienawistnych komentarzy aktor podzielił się zdjęciem z żoną i złożył jej dość zabawne życzenia urodzinowe. 

Mateusz Damięcki na zdjęciu z żoną. Paulina Andrzejewska otrzymała od męża piękne życzenia

Na zmieszczonym przez aktora kadrze para ma iście wakacyjne stroje (on bez koszulki, ona w bikini) i nastroje. Oboje szczerze uśmiechają się do obiektywu. Podpis fotografii to nietypowe życzenia skierowane do Pauliny. Mateusz nawiązuje w nich do hejterskich komentarzy i zapewnia, że bezgranicznie kocha żonę:

I znów nadszedł ten dzień. Moja żona od dziś przez kolejne 10 miesięcy będzie ode mnie starsza o rok. Fakt ten w wielu osobach wzbudza wiele emocji, kochani, na zdrowie! Paulinko, skarbie,Ty wiesz, bo Ci przed chwilą powiedziałem na ucho, ale robię to również via Insta/Face, żeby wkurzyć kilka osób, które liczą nam zmarszczki i pojawiające się w różnych miejscach kilogramy. Kocham Cię całym sercem, bądź szczęśliwa, dziś, jutro i pojutrze jestem do Twojej dyspozycji! - napisał.

Zdjęcie zebrało ponad 11 tysięcy lajków. W komentarzach pod nim znalazły się liczne życzenia dla Pauliny i ciepłe słowa skierowane do pary.

"Ja też zawsze jestem do dyspozycji Paulinko! Wszystkiego najlepszego Kochana" - życzyła choreografce Magdalena Lamparska.

"Bądźcie szczęśliwi razem i każde z osobna! Pasujecie do siebie jak nikt!!!" - napisała Grażyna Wolszczak.

"Dobra energia w Waszą stronę leci z Warszawy" - skomentowała Anita Sokołowska.

"Kochamy Was ze zmarszczkami i wszystkim innym" - skomplementowała parę Marta Żmuda Trzebiatowska.

Zobacz także:

Życzymy wszystkim takiego dystansu!

Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: