MISS SOLEIL marki BIC to produkt dla każdej wymagającej kobiety – właśnie dla Ciebie.  Ta śliczna różowa maszynka wprawi Cię w doskonały nastrój i będzie ozdobą Twojej łazienki. Grawerowany unikalny wzór rączki z motywami kwiatowym w dwóch odcieniach różowego naprawdę zachwyca! Możesz wybrać subtelny pudrowy róż albo żywą purpurę - w jednym opakowaniu znajdziesz maszynki w obu tych kolorach. Potrójne ostrza zapewniają łatwość golenia, a podwójny pasek nawilżający z witaminą E eliminuje ryzyko podrażnień. Dodatkową zaletą jest specjalnie wyprofilowana  ergonomiczna rączka dla lepszej kontroli i większego komfortu golenia.  
W opakowaniu znajdują się 4 maszynki Cena: 12,99 PLN

BELLA SOLEIL to piękno i precyzja w jednym. Kobiecy design połączony z niezwykłą precyzją golenia i ochroną delikatnej kobiecej skóry to właśnie BELLA SOLEIL – najnowsza propozycja marki BIC dla kobiet. W opakowaniu znajdują się trzy maszynki, każdy w innym  odcieniu niebieskiego – mogą je więc jednocześnie  używać trzy domowniczki bez obaw, że się pomylą przy wybieraniu swojej. Precyzję i bezpieczeństwo golenia zapewniają ruchoma główka oraz cztery niezależnie poruszające się ostrza dopasowujące się do kształtu kobiecego ciała. BELLA SOLEIL to maszynka niezwykle delikatna – szeroki gumowy pasek został umieszczony z obu stron maszynki, co eliminuje ryzyko podrażnień i zadrapań.
W opakowaniu znajdują się trzy maszynki. Cena produktu: 17,99 PLN 

BIC Flexi Lady – jedwabiście gładka skóra dzięki technologii ruchomych ostrzy Trzyostrzowa maszynka BIC FLEXI LADY z technologią ruchomych ostrzy to gwarancja bezpieczeństwa i delikatnego golenia dla każdej kobiety. W tych kolorowych kobiecych maszynkach  zastosowano szeroki pasek nawilżający z aloesem i witaminą E, dzięki czemu ryzyko  podrażnienia skóry jest minimalne. Ruchoma główka i trzy niezależnie poruszające się ostrza dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają odpowiedni nacisk ostrzy.
W opakowaniu znajdują się 3 maszynki. Cena produktu: 11,99 PLN 

Soleil Lady  żel – doskonałe przygotowanie skóry do golenia. To nowy produkt z  kobiecej linii maszynek i kosmetyków do golenia dla kobiet marki BIC. Żel zawiera w sobie wyciąg z Aloe Vera, który ma naturalne właściwości oczyszczające i doskonale przygotowuje skórę do golenia. Produkt ten zawiera również witaminę E, która ma bardzo korzystny wpływ na utrzymanie dobrej kondycji skóry. Dzięki niej żel ma działanie przeciwstarzeniowe oraz nawilżające. Piękny, kwiatowy zapach żelu dodatkowo wpływa na nasze samopoczucie, uprzyjemniając zabieg golenia.  
Cena: około 10 zł. Pojemność: 150 ml.