Jeden produkt do wrażliwej skóry - oliwa z oliwek

Właściwości kosmetyczne oliwy znane są od wieków. Weź przykład z naszych dalekich przodkiń i postaw na kosmetyki bogate w oliwę. Krem z oliwą z oliwek jest tym, od czego powinnaś zacząć.

Oliwa z oliwek ze względu na bardzo dobre działanie regenerujące znalazła szerokie zastosowanie w kosmetyce. Nie tylko skutecznie odtwarza uszkodzony płaszcz lipidowy, ale także zapewnia intensywne odżywienie naskórka. W efekcie po niedługim czasie od włączenia do pielęgnacji kosmetyków na bazie oliwy będziesz w stanie zauważyć wyraźną poprawę stanu skóry. Intesywnie zregenerowana, optymalnie nawilżona oraz wzmocniona zachwyci cię dobrą kondycją i naturalną promiennością. Jeśli więc twoja skóra bywa trudna – bardzo wrażliwa, często podrażniona oraz odwodniona – kosmetyki na bazie oliwy mogą okazać się rewolucją w pielęgnacji.

Krem z oliwą z oliwek to prawdziwe bogactwo cennych kwasów tłuszczowych, który jest niczym regenerująca bomba dla uszkodzonej i podrażnionej skóry. Skutecznie odtwarza uszkodzony płaszcz lipidowy skóry, przynosząc natychmiastowe ukojenie podrażnień. Jednocześnie oliwa skutecznie chroni skórę przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. Nic więc dziwnego, że krem z oliwą z oliwek to jeden z najskuteczniejszych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień.

Oliwa z oliwek jak ją stosować?

W składzie oliwy z oliwek znajdują się m.in. postrzegane jako sekret długowiecznej urody polifenole. Ich zadaniem jest aktywna walka z wolnymi rodnikami, których nadmiar sieje prawdziwe spustoszenie wśród odpowiedzialnych za młody wygląd skóry włókien kolagenowych. Degeneracja kolagenu jest częstą przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Systematyczne aplikowanie kosmetyków bogatych w polifenole (np. kremu z oliwą z oliwek) skutecznie zmniejsza aktywność wolnych rodników i stanowi ważny filar pielęgnacji anti-aging. Jeśli chcesz zatrzymać nieco dłużej młody wygląd skóry, dokładnie wklepuj w skórę bogaty w polifenole krem z oliwą z oliwek, najlepiej dwa razy dziennie.

Każda z nas - niezależnie od wieku -może wzbudzać zazdrość swoją zdrową skórą. Zacznij stosować krem z oliwą z oliwek i sama przekonaj się, że tysiące kobiet nie może się mylić. Po prostu oliwa jest najlepszym sojusznikiem pięknej skóry.