Przedmioty, które trzymamy w domu, generują energię, która może sprawić, że będziemy szczęśliwe i spełnione lub wręcz przeciwnie. Czasami niewielka zmiana może przynieść spektakularne efekty. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że cała tajemnica kryje się w szczegółach. Dzięki tajemnej wiedzy, przekazywanej sobie z pokolenia na pokolenie przez Cyganki, możemy wpłynąć na swój los. Niestety nie każdy wie o tym, że pojedyncze przedmioty mogą skutecznie zablokować przepływ pozytywnej energii. Sprawdź, jaki wpływ na twoje życie ma ta 1 niepozorna rzecz w kuchni. 

Koniecznie przeczytaj, a nie pożałujesz: 

1 niepozorna rzecz w kuchni ściąga pecha

Kuchnia jest sercem domu. To tu przygotowuje się posiłki, prowadzi długie i poważne rozmowy. Kuchnia zawsze tętni życiem i jest miejscem spotkań całej rodziny. Każda osoba mieszkająca w tym domu lub mieszkaniu czepie energię, jaką generuje nie tylko to pomieszczenie. Ogromne znaczenie mają trzymane w kuchni przedmioty codziennego użytku. I właśnie to one mogą zepsuć, a nawet całkowicie zablokować przepływ i cyrkulację pozytywnej energii. Wszystko to za sprawą wyszczerbionych kubków. Jeśli takie masz, to powinnaś jak najszybciej je wyrzucić, ponieważ mają niebagatelny wpływ na twoje samopoczucie.

  • Ściągają pecha.
  • Zaburzają przepływ energii.
  • Blokują pomnażanie pieniędzy.
  • Zmniejszają bogactwo i obfitość.
  • Ściągają kłótnie na domowników.
  • Neutralizują działanie rytuałów ochronnych.
  • Przyciągają do domu osoby, które nie mają dobrych intencji.

Dzieje się tak, ponieważ wyszczerbiony kubek jest doskonałym nośnikiem energii. Gdy masz zły dzień, jesteś przepełniona negatywnymi myślami, a nawet intencjami lub ktoś rzucił na ciebie urok i napijesz się z wyszczerbionego kubka, to przez ubytek przejmie on twoją złą energię. Jeśli z tego kubka napie się inna osoba, złe wibracje przejdą także na nią. Co więcej, nawet nieużywany, emituje negatywną energię. A to już prosta droga do pojawienia się pecha, a także napięć i konfliktów w rodzinie. Poza tym, usunięcie ich z domu ma także zastosowanie czysto praktyczne. Gdy kubek jest wyszczerbiony, można się nim zaciąć podczas mycia lub, co gorsze, podczas picia kawy czy herbaty. Dlatego powinnaś zwrócić szczególną uwagę, czy masz wyszczerbione kubki w domu. Ta 1 niepozorna rzecz w kuchni, jak się mogłaś przekonać, ma ogromne znaczenie.