Jesienna stylizacja Magdy Mołek

Magda Mołek to jedna z tych gwiazd, obok których ciężko przejść obojętnie. Mądra, charyzmatyczna, o kojącym głosie i wyśmienitym wyczuciu stylu. Jej stylizacje naśladują Polki w każdym wieku, bo dziennikarka genialnie zestawia klasyki z trendami. Nie boi się nieoczywistych połączeń, mocnych kolorów i męskich elementów. To wszystko sprawia, że styl Magdy Mołek można porównać tylko do tego, jaki lansują najmodniejsze Paryżanki. 

Francuski styl, minimalizm i przekora, czyli wszystko to, co charakteryzuje francuski styl, to przymiotniki, którymi można by określić sposób ubierania się Magdy Mołek. Gdzie tkwi sekret gwiazdy? Przejrzałyśmy profil instagramowy gwiazdy i trudno nie zauważyć, że jednym z ulubionych elementów garderoby Magdy Mołek jest marynarka.

Marynarki na jesień w stylu Magdy Mołek

Gwiazda nie chodzi na modowe kompromisy i nie boi się koloru. Tej jesieni biel to jej znak rozpoznawczy. Białą smokingową marynarkę łączy z... bielą. Total look to jeden z najmodniejszych trendów na sezon jesień-zima 2021. 

Jakie i jak marynarki noszą modne Francuzki? Koniecznie takie, które z powodzeniem mogłyby znaleźć w szafie swoich ojców i dziadków - duże, z usztywnionymi ramionami, dwurzędowe, w stylu vintage. Najmodniejsze wzory to oxfordzka kratka, pepitka lub zupełnie gładkie.

By męska marynarka zyskała subtelności, Magda Mołek zazwyczaj zestawia je jak rasowe Francuzki - z satynową bluzką, koronkową halką lub seksownym welurowym body.

Tej jesieni nosimy też mocne kolory - soczyste, przywołujące letnie wspomnienie sorbetów, czyli takie, które przynoszą apetyt do działania i dodają energii. Taka marynarka, to suplement modowej diety na tę jesień.

Zobacz także: