Martyna Wojciechowska: w jej życiu sporo się zmieniło

Mimo że podróżniczka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, skrzętnie chroni swoją prywatność. O tajemniczym ślubie Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim mówiła cała Polska. Para do ostatniego dnia nie poinformowała mediów o tym wielkim i przełomowym wydarzeniu. Aż do dziś szczegóły ceremonii nie są znane, choć małżonkowie w wyjątkowy sposób mówią o swoim związku. Tymczasem gwiazda, odwracając nieco naszą uwagę, postawiła na kolejne zmiany.

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę

Martyna Wojciechowska znana jest ze swoich pięknych blond włosów. Długie, luźno puszczone fale stały się jej znakiem rozpoznawczym. Rok temu podróżniczka zaszokowała fanów, gdy na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w krótkich włosach. Tym razem metamorfoza, choć nie tak wielka, jest równie spektakularna. Martyna Wojciechowska zaprezentowała się w grzywce która wywołała wśród fanów falę zachwytu. Nowa fryzura podróżniczki prezentuje się przepięknie! Choć długość i kolor pozostały niezmienne, nowe ułożenie robi na nas wielkie wrażenie. Przeczesane na bok włosy i imitacja długiej grzywki zrobiły furorę w Internecie. Komentarze pod zdjęciem to istna lawina komplementów:

"Pani Martyno wygląda Pani tak pięknie, ze nie można się napatrzeć".

"Dojrzała, a zarazem piękna i to spojrzenie, którego mogłaby zazdrościć niejedna nastolatka. Prawdziwa i naturalna, za to od lat zachwycam się Panią Martyną".

"Przy mężu jesteś jeszcze bardziej atrakcyjna, a twoje włosy są cudowne"

- piszą fani

Dziennikarka i podróżniczka otwarcie mówi o swojej drodze do samoakceptacji. Choć nowa fryzura wygląda świetnie, Martyna Wojciechowska apeluje, żeby kobiety nie pozwoliły na to, by fizyczna atrakcyjność określała ich wartość. Jej fundacja UNAWEZA zorganizowała akcję "I'm engough". "Jestem wystarczająca!"- właśnie te słowa powinny wybrzmieć z ust każdej kobiety.