Martyna Wojciechowska: "Mam za sobą dramatyczną operację ratującą życie"

Martyna Wojciechowska to kobieta, która nie boi się żadnych wyzwań oraz nie ugina się pod ciężarem przeszkód, które stają na jej drodze do celu. Mówi o sobie, że jest „wystarczająca”. Jedyne czego potrzebuje, to wolność. A ta wolność czasem potrafi zaboleć.

Podczas podróży przy programie „Kobieta na krańcu świata” gwieździe nie brakuje licznych przygód. Blizny, siniaki, otarcia – to coś, co nie jest jej obce. Są dla Wojciechowskiej jak tatuaże upamiętniające jej doświadczenia – zdobyte szczyty, także swoich możliwości. To, że Martyna Wojciechowska na co dzień zajmuje się rzeczami stereotypowo przyjętymi za „męskie”, zupełnie nie odbiera jej kobiecości i seksapilu. Za to pokazuje całą bogatą paletę barw kobiecości, siłę i stanowi świetny wzór dla Polek.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska apeluje do Polek: "Pełna mobilizacja! Zróbmy Islandię w Polsce.

Mimo fantastycznych osiągnięć, gwieździe nadal przychodzi się tłumaczyć ze swojego charakterystycznego stylu - widok Martyny Wojciechowskiej w sukience, to rzadkość. Najczęściej widzimy ją w parce, traperach i spodniach bojówkach. W jednym z ostatnich wywiadów jakie udzieliła magazynowi „Viva!” wyjaśniała dlaczego nie zobaczymy jej raczej w krótkich sukienkach.

„Nie eksponuję nóg, bo po wypadkach mam na nich wiele blizn, ubytki fragmentów mięśni. Mam popękane naczynia krwionośne po ciąży, ale też od zmiany ciśnień i poddawania ciała gigantycznym przeciążeniom”, przyznała.

Te wyjaśnienia były też okazją do bardzo intymnych wyznań. Martyna Wojciechowska po raz pierwszy opowiedziała o dramatycznych chwilach ze swojego życia.

„Na brzuchu też mam dużą bliznę, a w zasadzie kilka. Mam za sobą dramatyczną operację ratującą życie i została mi szrama w poprzek brzucha, potem doszła jeszcze kolejna po cesarskim cięciu”.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Paź 30, 2020 o 1:38 PDT