Martyna Wojciechowska pokazała nowy tatuaż: co oznacza?

Martyna Wojciechowska jest wielką miłośniczką podróży i tatuaży. Martyna Wojciechowska ma na swoim ciele już kilka tatuaży, a każdy z nich ma dla niej szczególne znaczenie.

Najbardziej znane są chyba tatuaże na przedramionach Martyny Wojciechowskiej, pokazujące dwa ogromne skrzydła.

Dziennikarka i podróżniczka ma również tatuaż na ramieniu, który pokazuje współrzędne geograficzne miejsc, niezwykle ważnych dla Martyny Wojciechowskiej, czyli współrzędne jej rodzinnego domu, miejsca, w którym urodziła córkę Marysię, szczytu Mount Everest, mety Rajdu Dakar, centrali "National Geographic" w Waszyngtonie i jednego z punktów na Antarktydzie.

Ostatnio Martyna Wojciechowska pochwaliła się nowym tatuażem na ciele, który jak napisała podróżniczka: "ten wzór musiał pojawić się na moim ciele".

Nowy tatuaż Martyny Wojciechowskiej przedstawia wilka - symbol siły, wolności, lojalności i troski o watahę.

Dlaczego Martyna Wojciechowska zdecydowała się właśnie na taki wzór tatuażu? 

WOLNOŚĆ i RODZINA to dla mnie najważniejsze wartości w życiu. Ten wzór musiał pojawić się na moim ciele. WILK jest symbolem SIŁY, WOLNOŚCI, LOJALNOŚCI i troski o WATAHĘ. Wilk to także wytrwałość i niezłomność. OD TERAZ NA ZAWSZE ZE MNĄ. - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie

Martyna Wojciechowska swój wpis zakończyła bardzo tajemniczo pisząc: "To jeszcze nie koniec niespodzianek…" Co miała na myśli dziennikarka i podróżniczka?

Nowy tatuaż Martyny Wojciechowskiej to część projektu?

Chociaż wnikliwi myśleli, że nowy tatuaż Martyny Wojciechowskiej ma związek z nową miłością - Przemkiem Kossakowskim, to wpis dziennikarki tego nie potwierdza.

Tatuaż Martyny Wojciechowskiej był inspiracją kolekcji biżuterii marki, z którą współpracuje dziennikarka.