Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczeni?

Choć Martyna i Przemek spotykają się już od dawna, początkowo nie chcieli komentować swojej relacji. Nie oznacza to jednak, że trzymali ją w tajemnicy. Chętnie pokazują się razem, jednak na Instagramie Wojciechowskiej nie znajdziemy przesłodzonych zdjęć, dokumentujących ich wspólne życie.

Skąd więc przypuszczenia, że są zaręczeni? Pierwsze pogłoski na ten temat pojawiły się, gdy w programie „Down the Road” Przemek Kossakowski ,mówiąc o Martynie Wojciechowskiej, nazwał ją „swoją narzeczoną”. Wówczas gwiazda nie skomentowała tych przypuszczeń, a fanom pozostały domysły. Ostatnio jednak słynna podróżniczka sama dała nam wskazówkę. Niektórzy uważają, że to przypadek.

 

Martyna Wojciechowska mówi o „swoim narzeczonym”

W miniony weekend para wzięła udział w akcji „Senior w Koronie”, która ma na celu zapewnienie wsparcia starszym osobom w czasie pandemii Covid-19. Martyna Wojciechowska podzieliła się z nami zdjęciem z tego wydarzenia. Jednak uwagę fanów przykuł szczególnie jego opis.

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego). Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku).     

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ? Daj się zaprosić na randkę Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Cze 20, 2020 o 7:28 PDT

Martyna Wojciechowska wspomniała o narzeczonym, co zostało zinterpretowane jako potwierdzenie informacji o zaręczynach z Piotrem Kossakowskim. Co prawda, wiadomość ta nie jest oficjalna, ale większość fanów zrozumiała to jednoznacznie. Jeśli te doniesienia potwierdzą się, to redakcja Kobieta.pl już życzy Martynie Wojciechowskiej i Piotrowi Kossakowskiemu jak najwięcej szczęścia i miłości na dalszej, wspólnej drodze życia. Jesteście dla siebie stworzeni!