Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska i Małgosia Socha publikują zdjęcia mam 

Dziś wyjątkowe święto - Dzień Matki. Chętnie dzielimy się szczegółami z życia prywatnego w mediach społecznościowych, dlatego setki uroczych, pełnych miłości zdjęć z rodzicielkami nikogo nie dziwi - wręcz przeciwnie, bardzo lubimy oglądać takie przyjemne obrazki. Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie mamy kilka dni temu, okazji jej 70 urodzin: "Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw" - takie słowa pojawiły się pod postem podróżniczki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Maj 22, 2020 o 4:42 PDT

Wyjątkowe zdjęcie mamy pokazała też Anna Lewandowska, która sama niedawno została mamą drugiej córeczki. Podobnie jak u modelki Anji Rubik, na profilu pojawił się portret mamy z czasów młodości i musimy przyznać, że widzimy podobieństwo w obu przypadkach!

Gwiazdy pokazują piękne zdjęcia z okazji Dnia Matki

Swoimi mamami pochwaliły się też Julia Wieniawa i Basia Kurdej Szatan. Małgorzata Socha zamieściła całą galerię zdjęć, w której razem z mamą pozują w podobnych, letnich stylizacjach. Olga Frycz zabrała nas w sentymentalną podróż do lat 90 - publikując kilka zdjęć z rodzinnego albumu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha) Maj 22, 2020 o 8:20 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) Maj 26, 2020 o 4:15 PDT