Martyna Wojciechowska, Ambasadorka Kobiet, dziennikarka i podróżniczka, od 13 lat w drodze, 10 razy okrążyła Ziemię. Odwiedziła ponad 120 krajów i jak mówi – „nie podróżuje tylko do miejsc, ale przede wszystkim do ludzi”. Z telewizyjną serią dokumentalną Kobieta na krańcu świata zrealizowała ponad 60 programów o niezwykłych kobietach - prawdziwych bohaterkach codzienności, które emitowane są w 10 krajach. Od zawsze powtarza, że “Niemożliwe Nie Istnieje” i żyje w myśl tej zasady.

Martyna jako ambasadorka kosmetycznej marki Origins w Polsce będzie inspirować kobiety, aby w natłoku codziennych obowiązków znalazły czas dla siebie, zadbały o swoją skórę i dobre samopoczucie. Wspólnie z Origins będzie odkrywać przed swoimi fanami świat naturalnych składników i roślin pochodzących  z różnych miejsc na Ziemi i opowiadać fascynujące historie ze swoich niezliczonych podróży na krańce świata.

Propozycja tej współpracy pojawiła się w szczególnym momencie mojego życia”, mówi Martyna. „Byłam na zakręcie, miałam trudny czas i wtedy usłyszałam od dziewczyn z marki Origins: Martyna, może to jest dobry moment żebyś trochę zwolniła  i zadbała też o siebie. My Ci w tym pomożemy”. I tak zaczęła się nasza wspólna podróż. Teraz razem z Origins będę zachęcała kobiety, żeby w swoim szybkim, przepełnionym wieloma rolami życiu, znalazły czas dla siebie i celebrowały go. 15 minut w ciągu dnia, ale codziennie, nie od święta. Ja podjęłam to wyzwanie. A jeśli ja dam radę zrobić coś dla siebie, to każda z nas da radę!

Origins to amerykańska marka kosmetyczna, która została stworzona w 1990 roku. Jej symbolem są dwa drzewa, z których jedno reprezentuje naturalną siłę roślin, a drugie skuteczność nauki. Częścią DNA marki jest wysoka świadomość społeczna i zaangażowanie w ochronę naszej planety, dzięki przyjaznym i ekologicznym praktykom, takim jak kampania sadzenia drzew „Plant-A-Tree” i projekt recyklingowy „Return To Origins”. Martyna Wojciechowska jest zdecydowanie dobrym wyborem na ambasadorkę, nie sądzicie?

#DiscoverOrigins #MartynaxOrigins

ZOBACZ TEŻ:

TEST REDAKCYJNY - MASECZKA I BAZA ORIGINS

7 SPOSOBÓW NA OCZYSZCZANIE PORÓW