Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła!

Marta Żmuda Trzebiatowska jest mamą 3 letniego Bruna, a wieścią o drugiej ciąży wzbudziła zachwyt wśród swoich fanów. Aktorka potwierdziła doniesienia, pokazując ciążowy brzuszek na gali Orłów. Wczoraj świeżo upieczona mama, wraz z partnerem Kamilem Kulą, zostali przyłapani przez paparazzi podczas opuszczania szpitala z drugą pociechą. 

Niestety nie znamy jeszcze ani imienia, ani płci dziecka, za to gratulujemy aktorce i czekamy na dalsze wieści o maluszku. 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w 2013 roku w warszawskim Teatrze Kwadrat. Mimo, iż grali w zupełnie innych sztukach, zaiskrzyło - para pobrała się, bez rozgłosu, dwa lata później. W 2017 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn, Bruno.

To jest ktoś ważny. Nie wnikałam wtedy jeszcze o co chodzi. Nawet się chyba nad tym specjalnie nie zastanawiałam. Jesteśmy ulepieni z tej samej gliny, wynieśliśmy z domów podobne wartości. W pewnym momencie wszystko stało się oczywiste i proste. Znika lęk, nie masz wątpliwości i chcesz zaryzykować - tak o małżeństwie z Kamilem Kulą mówiła w rozmowie z magazynem VIVA!