Prognoza astrologiczna 12-18 lutego 2024 wskazuje, że w tym tygodniu czeka nas kilka interesujących zjawisk na niebie. Jednym z nich jest przejście Marsa w znak Wodnika. Ten tranzyt sprawi, że aż 4 znaki zodiaku wezmą byka za rogi. Mars w Wodniku przenosi miłość na nowe tory. Sprawdź, jak jeszcze na nas wpłynie ten układ.

Mars w Wodniku przenosi miłość na nowe tory

Już we wtorek 13 lutego Mars przejdzie do znaku Wodnika. Tym samym opuści spokojny gwiazdozbiór Koziorożca. W Wodniku pozostanie do 23 marca 2024, kiedy to przejdzie dalej do znaku Ryb. Ponadto Mars w tym układzie zbliża się do Plutona, z którym znajdzie się w niezwykłej koniunkcji już 14 lutego, w walentynki. 

Mars w znaku Wodnika będzie wpływał na nasze życie przez ponad miesiąc. Astrolodzy wskazują, że w tym czasie czerwona planeta przeniesie miłość na nowe tory, a także ukaże nowe możliwości rozwoju. Można spodziewać się skrajnych uczuć, ryzykownych sytuacji, ale i niezwykłych szans na sukces. Wiele zmieni się zwłaszcza w związkach.

Zobacz też:

Wpływ Marsa w Wodniku skłoni do przemyśleń na temat życia uczuciowego. Jeszcze przed walentynkami postanowimy wyraźnie zaznaczyć, co nam się nie podoba i co trzeba zmienić. Wezmą się za to szczególnie ci, którym zależy na długim, stabilnym i bezpiecznym związku. Inaczej duszenie w sobie emocji może wybuchnąć awanturą już w walentynkowy wieczór.

Przez cały okres bytowania Marsa w Wodniku warto dążyć do nowych kompromisów i usuwania tego, co oddala w relacji. Lepiej teraz pokłócić się i pogodzić, niż wiosną rozstać. Odczują to najmocniej 4 znaki zodiaku, którym Mars dobitnie wskaże braki w romantycznych związkach.

Sprawdź także:

Zobacz także:

Mars w znaku Wodnika: 4 znaki zodiaku wezmą byka za rogi

Ingres Marsa do Wodnika to szansa na rewolucję w sprawach sercowych. Niczym podczas wielkich porządków, warto wymieść problemy, przemilczane tematy lub trzecie osoby ze związku. Nadchodzi czas działania "teraz albo nigdy". Inaczej na horyzoncie pojawi się rozstanie lub smutna egzystencja w związku bez miłości. Za sprawą Marsa obudzą się przynajmniej 4 znaki zodiaku, które wezmą byka za rogi. 

Baran, Lew, Wodnik i Ryby otrzymają od Marsa porcję energii do wprowadzenia zmian. Przyjdzie poczucie buntu i niezgody na mierną jakość relacji. Tylko szczerość i aktywność uratuje ich życie miłosne. Nie będą zadowalać się uprzejmością, a zapragną namiętności i iskry. Nie ma co czekać na to, by coś stało się samo, dlatego te 4 znaki zodiaku muszą wziąć los w swoje ręce i wyraźnie powiedzieć, co się im podoba, a co nie. Mars w Wodniku doda im koniecznej odwagi i świadomości.

Przeczytaj także: