Marianna Gierszewska urodziła!

24-letnia Marianna Gierszewska, aktorka znana z takich produkcji jak "Nina", "Pułapka", "Rojst 97'", została mamą. Jej synek, Ignacy, przyszedł na świat 30 sierpnia, a szczęśliwa mama nie mogła nie podzielić się tą informacją w mediach społecznościowych. Aktorka opublikowała na Instagramie słodkie zdjęcie nóżek malucha. 

Aktorka udowadnia, że stomia nie jest przeszkodą do tego, by zostać mamą

Marianna Gierszewska oprócz ról w popularnych produkcjach filmowych i serialowych oraz zapadającej w pamięć urody, znana jest z dzielenia się doświadczeniami noszenia stomii

Aktorka jako nastolatka zachorowała na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, czego konsekwencją było założenie stomii. Marianna jest najlepszą ambasadorką walki z tą chorobą, bo pokazuje, że stomia w niczym jej nie ogranicza - gra, śpiewa, prowadzi swoją markę bieliźnianą, jest aktywna, szczęśliwa, a do tego właśnie spełniła największe marzenie i została mamą. 

"Od razu jak poszłam do ginekologa potwierdzić ciążę, powiedziałam, że mam stomię i że musimy brać to pod uwagę zarówno przy badaniach, jak i przy porodzie. Natomiast na stomię bezpośredni wpływ ma dieta, ćwiczenia i generalnie muszę to powiedzieć - psychika i podejście do tematu też ma na nią ogromny wpływ", powiedziała w rozmowie z "Dzień dobry TVN".