Ten kolor włosów podbija serca gwiazd! Na rudo przefarbowały się m.in. Kendall Jenner, czy gwiazda serialu "Euforia", Sydney Sweeney. Teraz do posiadaczek ognistego odcienia włosów dołączyła także Margaret. Po długiej nieobecności w social mediach piosenkarka powróciła z przytupem - odmieniona i z nową energią. Wow, po prostu musicie zobaczyć tę przemianę!

Metamorfoza Margaret: rude, krótkie włosy

Margaret to niekwestionowana mistrzyni metamorfoz. Szalone fryzury, odważne, zapadające w pamięć kreacje przypominające te, którymi swego czasu szokowała Lady Gaga. Od pewnego czasu jednak nie mieliśmy wielu okazji, by podziwiać looki Margaret. Gwiazda zniknęła bowiem z social mediów.

Powody poznaliśmy dosłownie kilka chwil temu. Piosenkarka przyznała, że przytłoczyła ją obecna sytuacja. Gwiazda nie publikowała praktycznie żadnych postów i relacji, ograniczając się do tych, które miały nagłośnić sposoby pomocy dla dotkniętych wojną obywateli i obywatelek Ukrainy. Z najnowszej instagramowej relacji Margaret dowiedzieliśmy się także, że czuje się już lepiej i postanowiła wrócić do internetu z przytupem.

Wracam do internetu, bo trochę mnie nie było. Wojna mnie przetyrała strasznie emocjonalnie, ale tęskniliście za mną, więc wracam. Będę tutaj częściej - oznajmiła na InstaStories Margaret.

Artystka faktycznie nas nie okłamała i wróciła w wielkim stylu, całkowicie odmieniona. Margaret zrelacjonowała na Instagramie swoją wizytę w salonie fryzjerskim, gdzie obcięła i przefarbowała włosy. Postawiła na rudy kolor w odcieniu intensywnej, choć delikatnie przygaszonej pomarańczy. Cięcie to natomiast long bob, czyli jedno z najmodniejszych w tym sezonie. Autorem metamorfozy jest Bartek Janusz, znany stylista fryzur. 

Jestem ruda i krótka - mówi na nagraniu piosenkarka. 

Na Instagramie natomiast określiła swoją przemianę, jako cyt. "NEW ERA".

Metamorfozę Margaret docenili już jej znajomi z branży:

"Oh myyy" - napisała Viki Gabor,

"Wowowowooooo" - zachwycił się Dawid Kwiatkowski. 

Więcej zdjęć Margaret w rudych włosach znajdziecie w galerii pod artykułem.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: