Marek Kondrat opowiada o córce

Marek Kondrat postanowił opowiedzieć o swojej córce Helence, która w marcu tego roku skończyła dwa latka. Aktor nie kryje swojej ogromnej radości, jaką dały mu narodziny trzeciego dziecka.

Jestem szczęśliwym człowiekiem, (...) jestem w dobrym momencie swojego życia (…) Mam wspaniałych bliskich ludzi, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas.

Przyznaje, że ten czas ma dla niego szczególne znaczenie. Z żalem mówi, że nie mógł poświęcić go aż tyle swoim starszym synom Mikołajowi (46 lat) i Wojciechowi (40 lat). Teraz spokojnie cieszy się z chwil spędzonych z  Helenką.

Okropnie lubię, kiedy wyciąga mnie na spacer i kiedy bieży do swoich ulubionych roślinek, bo też pasyjnie lubię je oglądać. (...) Mówimy o kwiatkach, które rosną, dotykamy lawendy i rozcieramy ją w dłoni, by poczuć zapach. Jej reakcje uwielbiam po prostu.

Marek Kondrat ceni sobie prywatność

Marek Kondrat i Antonina Tarnau doczekali się dziecka w marcu 2018 roku. Media żywo interesowały się tym wydarzeniem, zwłaszcza że jego partnerka jest o 38 lat od niego młodsza. Marek Kondrat chroni swoją prywatność. Do tej pory unikał publicznego wypowiadania się na temat swojej rodziny. Przez długi czas nie podał informacji o narodzinach ani płci dziecka.

Opowiedział o tym dziadek dziewczynki, Grzegorz Turnau. W grudniu 2018 roku, w jednym z wywiadów zdradził płeć dziecka i wyznał, że doskonale odnajduje się w roli dziadka.

Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko.

Odcięcie się od blasku fleszy nie znaczy jednak, że Marek Kondrat wstydzi się swojej rodziny lub najmłodszej córki. Ostatnio po raz pierwszy opublikował na Facebook’u zdjęcie z dzieckiem. Mimo że fotografia nie ujawnia szczegółów, fani zasypali go pozytywnymi komentarzami i życzeniami szczęścia.

 

Opublikowany przez Marka Kondrata Niedziela, 21 czerwca 2020