Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel udzielił pierwszego wywiadu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w programie "Miasto Kobiet" opowiedział o emocjach, jakie mu teraz towarzyszą po rozstaniu. Jego słowa to ważny przekaz, żeby zrozumieć męski punkt widzenia.

- Pomimo tego, że jestem mężczyzną nie wstydzę się tego, co przeżyłem, co przeżywam i pewnie co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie" - mówi Marcin Hakiel w "Mieście Kobiet".

Do dziś jakaś część mnie ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki - dodaje.

Marcin Hakiel przyznał, że zdecydował się pójść na terapię. Nie chce skreślać tych wszystkich lat, które przeżył z Katarzyną Cichopek, zwłaszcza że mają dwójkę dzieci.

- Pomimo tego wszystkiego, co się wydarzyło na końcu, to myślę, że trzeba patrzeć tak holistycznie na tę całość, że spędziliśmy razem 17 lat, prawie od 14 lat byliśmy małżeństwem, a od 13 lat pełną rodziną. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci i to jest tak, że trzeba sobie pozwolić na taką żałobę, bo w pewnym momencie było tak, że duża liczba osób, jak wydaliśmy to oświadczenie, mi napisała, że »co ty w ogóle robisz, bądź twardy i idź do przodu«, a ja tak sobie pomyślałem, że nie radziłem sobie wtedy i zdecydowałem się właśnie na terapię. I to właśnie na terapii wyszło, że dla mnie to wszystko było takim dużym zaskoczeniem - wyznał.

Marcin Hakiel o związku z Kasią Cichopek:"Prosiła o wolność"

Marcin Hakiel zapytany przez Aleksandrę Kwaśniewską o powody rozstania z Katarzyną Cichopek wyznał, że nie chce publicznie "prać brudów"/ Zdradził jednak, że Cichopek jakiś czas temu poprosiła go o więcej wolności. Co to oznaczało?

Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię.

To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Przez te 17 lat zawsze ją kochałem i się dogadywaliśmy. Mam poczucie takie, że 16 lat z haczykiem byliśmy bardzo zgraną parą. W niejednym wywiadzie powiedzieliśmy, że zawsze staramy się coś naprawić, zanim coś wyrzucimy. Ja mam poczucie, że ja do końca chciałem to naprawić do tego momentu, gdy już nie było czego naprawiać. Przyszedł taki moment, trudno powiedzieć, czy to był dzień, czy okres, po prostu już zrozumiałem, że ten okręt, z którym spędziłem te 17 lat, że on już płynął pod inną banderą" - dodaje.

Tancerz przyznał, że zaproponował ówczesnej partnerce wspólną terapię:

Wyszedłem z taką inicjatywą, żebyśmy poszli na jakąś terapię, ale to już się nie wydarzyło, bo później to wszystko nabrało tempa i gdzieś już nie było na to przestrzeni. Dużo czasu potrzebowałem, żeby się z tym pogodzić po prostu, że ten okręt już płynie w innym kierunku.

Zapytany przez Aleksandrę Kwaśniewską o to, czy może przegapił jakiś moment w związku, który wskazywałby na to, że zaczyna się źle dziać odpowiedział:

- Może to źle zabrzmi, ale nie mam do siebie żalu, uważam, że byłem fair. Jakaś część mnie myśli, że mogłem coś tam zobaczyć wcześniej, co się działo, ale z drugiej strony, jak na spokojnie o tym pomyślę, to czemu w ogóle miałem szukać.

Jak się kogoś kocha, to się kocha bezwarunkowo.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek: rozstanie

Przypomnijmy, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na początku marca wydali wspólne oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu. 

- Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować – napisała para.

Pierwszy wywiad Marcina Hakiela po rozstaniu z Katarzyną Cichopek będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę w programie "Miasto Kobiet". A już teraz zobaczcie zapowiedź rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską:

Marcin Hakiel przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek: fani są zaniepokojeni

Internauci są zaniepokojeni stanem Marcina Hakiela. Widać, że tancerz bardzo przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek.

- Widać ,że jest wewnętrznie zniszczony. Bardzo schudł, nerwowo gestykuluje...szkoda faceta. A Kasia na Malediwach z delfinami pływa...

- Szkoda mi go. Fajna była z nich para i nagle takie coś.

W komentarzach nie brakuje słów wsparcia i otuchy skierowanych do tancerza.

- Po zobaczeniu rozmowy z Panem wiem jedno: jest Pan mądrym mężczyzna, który sobie poradzi. Każdego dnia będzie lepiej. Wiem o tym z doświadczenia. Spokojnie, tylko robić swoje.

- Mądre słowa Marcin będziesz szczęśliwy, sam zobaczysz. Wiem to z doświadczenia.

- Czas goi rany, cierpliwości.

- Znajdziesz kogoś lepszego, kto Cię w pełni doceni. Za rogiem czeka na pewno coś pięknego.

Przeczytaj także: