"Pitbull" w 2005 roku był totalnym hitem kinowym w Polsce, a wielu Polaków uważa, że jest to jeden z ważniejszych filmów kryminalnych w całej polskiej kinematografii. Dlatego Patryk Vega, reżyser "Pitbulla" zdecydował się zrobić dwa kolejne filmy o mafii i policji "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". W głównej roli męskiej obsadził Piotra Stramowskiego.

Marcin Dorociński wraca na plan "Pitbull. Ostatni pies"

Fanom serii, którzy martwili się, że kolejnej odsłony "Pitbulla" już nie zobaczą, spieszymy donieść, że Marcin Dorociński właśnie pokazał na swoim Facebooku scenariusz do "Pitbull. Ostatni pies". We wpisie towarzyszącym zdjęciu zdradził, że zagra główną rolę po dwunastu latach przerwy.

"Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna..." pisze aktor. 

"Pitbull. Ostatni pies" kto reżyseruje?

Za reżyserię "Pitbull. Ostatni pies" będzie odpowiadał Władysław Pasikowski, który zastąpi Patryka Vegę. Pasikowski ma na liście filmów takie hity jak "Reich", "Pokłosie" czy "Jack Strong" (notabene z Dorocińskim w roli głównej). We wpisie na Facebooku Marcin Dorociński oznaczył też aktorów, których spotka na planie nowego "Pitbulla". W "Pitbull. Ostatni pies" zagrają m.in. Izabela Kuna, Cezary Pazura, Krzysztof Materna i... Doda.

Doda w "Pitbull. Ostatni pies"?

"CO DWIE DOROTKI TO NIE JEDNA zaczynam nowy etap w moim życiu ! Pierwszy klaps w tym miesiącu", napisała wokalistka Dorota "Doda" Rabczewska na swoim Instagramie i również wrzuciła zdjęcie scenariusza do "Pitbulla". Cóż, jesteśmy ciekawe, kogo zagra. 

O premierze będziemy informować, na razie dopiero zaczynają się prace. Jesteście fankami?