"Mamma Mia! 3": będzie trzecia część filmu

"Mamma Mia!" powraca z trzecią częścią. Taką informację przekazała w rozmowie z "Daily Mail" producentka Judy Craymer.

"Trzecia część jest w przygotowywaniu" - powiedziała Craymer podkreślając, że pandemia koronawirusa wstrzymała prace nad filmem.

Miałam się tym zająć w najbliższych miesiącach, ale wtedy nadeszła pandemia koronawirusa. Myślę, że pewnego dnia powstanie kolejny film, ponieważ to od początku miała być trylogia. Wiem, że Universal chciałby, żebym go zrobiła – powiedziała Craymer dla brytyjskiej gazety.

Fani musicalu z Meryl Streep i Amandę Seyfried oszaleli, zresztą my też. Pojawia się tylko pytanie: Czym nowa część, czyli "Mamma Mia! 3" może nas jeszcze zaskoczyć?

"Mamma Mia! 3": o czym będzie?

Pierwsza część "Mamma Mia!", która miała premierę w 2008 roku, okazała się wielkim hitem na całym świecie (615 mln dol. w box office), a kultowe piosenki ABBY znowu śpiewali wszyscy.

Dziesięć lat później do kin trafił sequel "Mamma Mia! Here we go again", który pomógł nam cofnąć się do czasów młodości głównej bohaterki - Donny (młodą Donnę zagrała wspaniała Lily James). Produkcja nie powtórzyła pierwotnego sukcesu (400 mln dol), chociaż do obsady dołączyła sama Cher.

Dla fanów filmu mogłoby się wydawać, że wyczerpał się już wątek i nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że można jeszcze pociągnąć temat dalej. A jednak.

"Mamma Mia! 3": jakie piosenki ABBY usłyszymy w filmie?

Jak na razie szczegóły produkcji trzymane są w tajemnicy. Wiadomo tylko, że Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus, czyli członkowie grupy ABBA, do nowego filmu mają stworzyć cztery nowe piosenki. To właśnie na utworach muzycznych tego słynnego szwedzkiego zespołu opiera się fabuła tytułu. 

My już nie możemy doczekać się filmu "Mamma Mia! 3", a Wy?