Jak wygląda brzuch mamy trojaczków po porodzie?

O pochodzącej z Norwegii mamie, która była w ciąży z trojaczkami zrobiło się głośno, kiedy pod koniec ciąży zamieściła kilka zdjęć swojego brzucha. Zdjęcie brzucha Marii w 35. tygodniu ciąży było hitem w sieci, a Internauci nie kryli swojego zadziwienia nad wielkością brzucha mamy. Maria urodziła 12 września w wyniku cesarskiego cięcia, a szczęśliwi rodzice powitali na świecie: Agnes, Ibena oraz Filipa. „Wszystko poszło bardzo dobrze, a my jesteśmy tak szczęśliwi i czujemy ulgę.” - napisała szczęśliwa Maria na Instagramie.

Teraz mija 5 tygodni, odkąd na świat przyszły trojaczki. Czy brzuch Marii wrócił do formy sprzed ciąży?

Okazuje się, że to wcale nie jest takie proste i nie dzieje się tak szybko, jak byśmy tego chciały. Ostatnio Maria na Instagramie napisała:

Nadal mam dziwnie wyglądający, wiszący brzuch i jestem nieco zaskoczona, że nie uległ on zmniejszeniu od czasu mojego ostatniego zdjęcia trzy tygodnie temu. Muszę przyznać, że jestem rozczarowana i nie jestem zbyt szczęśliwa, gdy dzielę się tym zdjęciem. Z rzeczy pozytywnych: blizna w kształcie litery "c" już nie boli, a w ciągu ostatnich dwóch dni znów poczułam się jak ja! Z wyjątkiem tego ciężkiego, obwisłego brzucha. – napisała mama trojaczków

Internautki doceniają otwartość Marii i w swoich komentarzach dają jej wiele wsparcia:

"Nie miałam pojęcia, jaki wpływ wywarłoby to na twoje ciało! Miałam jedno dziecko i walczyłam z ciałem. Ty nosiłaś trzy w tym samym czasie! Jesteś niesamowita!"

"Dziękuję za udostępnienie "prawdziwych" zdjęć. Mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz z trojaczkami!" - dają wsparcie mamie Internautki.

To wielka odwaga ze strony Marii, że dzieli się ona z mamami swoimi doświadczeniami, dając jednocześnie nadzieję i wsparcie innym kobietom po porodzie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#postpartumbody ⠀ 4 weeks after the birth of my triplets. ⠀ I still have a weird looking hanging belly, and I am a bit surprised it has not gotten smaller since my last picture three weeks ago. Kind of disappointing I must admit, and I am not too happy to share this picture. On the positive side the c-section scar doesn’t hurt anymore, and in the last two days I’ve almost felt like myself again! Except for this heavy sagging belly that is. I’ve been waiting for some belly bands that were shipped from the US several weeks ago, and they will finally arrive tomorrow. Can’t wait to try them on and see if they have any effect! ⠀ ⠀ #triplets #postpartum #impatient

Post udostępniony przez triplets_of_copenhagen (@triplets_of_copenhagen) Paź 11, 2018 o 1:23 PDT