Czy Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży?

Krążą plotki, że aktorka Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka. Małgorzata Socha ma już dwie córeczki: 5-letnią Zosię i roczną Basię. Wiele wskazuje na to, że dziewczynki będą miały rodzeństwo. Czy tym razem będzie to chłopiec, czy trzecia córeczka?

W lutym Fakt napisał, że Małgorzata Socha wyznała, że jeśli przydarzy jej się kolejne dziecko, to będzie się z tego bardzo cieszyła. Czy już wtedy aktorka coś przeczuwała, a może dowiedziała się, że po raz trzeci zostanie mamą?

Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci. - powiedziała Małgorzata Socha

Małgorzata Socha potwierdziła ciążę

Aktorka Małgorzata Socha potwierdziła plotki o ciąży. W rozmowie z jastrzabpost wyznała:

Tak rzeczywiście. Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia - powiedziała Małgorzata Socha

Małgorzata Socha o macierzyństwie

Małgorzata Socha w lutym świętowała roczek swojej najmłodszej córeczki Basi. Na swoim profilu na Instagramie, aktorka napisała piękne słowa na temat macierzyństwa:

Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się w życiu przydarzyć. - czytamy na Instagramie Małgorzaty Sochy