Małgorzata Socha urodziła synka

Małgorzata Socha po raz trzeci została mamą.

Małgorzata Socha właśnie pochwaliła się na Instagramie, że urodziła synka. Aktorka podziękowała całemu zespołowi szpitala Medicover, w którym już po raz trzeci zdecydowała się na poród.

I jeszcze... Staś. Dołączył do naszego domowego teamu: Zosi i Basi Podziękowania dla zespołu szpitala Medicover z Leszkiem na czele Dziękuję za troskliwą opiekę! Trzeci raz rodziłam z Wami, a to świadczy o moim zaufaniu, i o Waszym profesjonalizmie. - napisała Małgorzata Socha na Instagramie

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski mają już dwie córeczki: Zosię i Basię. Teraz do rodziny dołączył upragniony syn.

Małgorzata Socha urodziła synka: jak dała mu na imię?

Widać, że Małgorzata Socha i jej mąż doceniają tradycyjne imiona. Synek Małgorzaty Sochy otrzymał bowiem imię - Stanisław. To ostatnio bok Jana i Franciszka jedno z najczęściej nadawanych imion dla chłopców w Polsce.

Trzeba przyznać, że imię Staś idealnie pasuje do Zosi i Basi, a Małgorzata Socha potrafi wybierać piękne tradycyjne polskie imiona.

Małgorzata Socha urodziła: teraz jest czas dla rodziny

Małgorzata Socha w końcu będzie mogła zrobić sobie przerwę od pracy i skupić się na rodzinie. Chociaż aktorka ostatnio nie grywała w filmach, to kalendarz Małgorzaty Sochy był bardzo napięty: praca na planach dwóch seriali oraz kontrakty reklamowe wymagały od aktorki dużego zaangażowania.

W ostatnich tygodniach Małgorzata Socha skupiła się już tylko na przygotowaniach do porodu i wspólnym spędzaniu czasu z rodziną, co było widać na jej Instagramie. 

Zobaczcie pierwsze zdjęcie synka Małgorzaty Sochy. Takie malutkie rączki noworodków zawsze nas rozczulają.