Małgosia Jamroży, znana pod pseudonimem Margaret, to niewątpliwie jedna z najbardziej obiecujących polskich wokalistek. Jej debiutancki singiel "Thank You Very Much" podbił w tym roku nie tylko polskie listy przebojów, ale także namieszał na zagranicznych zestawieniach.

Niedawno gwiazdka pojechała na promocyjną trasę po Włoszech, gdzie zrobiła doskonałe wrażenie. Jamroży opowiedziała o swoich szansach na międzynarodową karierę w "Dzień Dobry TVN".

Tam się okazało, że bycie blondynką popłaca i mam wrażenie, że Włosi się we mnie zakochali, więc teraz często tam jeżdżę. Fajnie, że poza Polską to gdzieś działa. Oni mnie przedstawiają jako Polkę, to jest dla nich egzotyczne. Jak mówię, że nazywam się Małgorzata Jamroży, to mówią, że jest śmiesznie – wyznała Margaret.

Debiutantka przyznała też, że jej muzyka zaczyna pojawiać się w rozgłośniach radiowych i muzycznych stacjach także w innych krajach Europy Zachodniej.

– Już niedługo najnowszy singiel. Trzy dni temu nakręciliśmy teledysk. Luty, marzec myślę – nowa płyta. Teraz jest Francja, zaczęła grać Hiszpania, Wielka Brytania. Mam wrażenie, że te kraje gdzieś tak od siebie podłapują. Może się wymądrzam, ale jak Włochy tak ruszyły, to ta piosenka gdzieś tam została zauważona.

Myślicie, że Margaret ma szanse na zrobienie prawdziwej światowej kariery? Trzymacie za nią kciuki?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Margaret - W zaskakującej stylizacji