Małgorzata Kożuchowska zagra u Vegi w nowym "Pitbullu. Królowa chuliganów"

Patryk Vega ogłosił, że będzie pracował nad kolejną częścią "Pitbulla". Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, akcja nowego filmu Patryka Vegi będzie rozgrywała się we Wrocławiu, a film opowie historię seryjnego mordercy. W nowym filmie Patryka Vegi jak zwykle nie zabraknie mocnych scen akcji  oraz scen kaskaderskich. Patryk Vega na swoim profilu na Facebooku zdradził, że jego nowy film będzie miał tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów", a premiera odbędzie się 11 listopada 2021 roku.

Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy "Pitbull" znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu "Pitbull", które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy "Pitbull" trafi do kin w trylogii "Kobiety mafii". Film będzie miał tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów". Premiera "Pitbulla. Królowej chuliganów" nastąpi w czwartek, 11 listopada 2021 roku" - napisał Patryk Vega na Facebooku.

W nowym filmie Patryka Vegi "Pitbull. Królowa chuliganów" nie zobaczymy aktorów znanych z poprzednich części: Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Sebastian Fabijański czy Aleksandra Popławska.

Na ekranie pojawią się za to nowe twarze: Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska, zobaczymy również Andrzeja Grabowskiego. Jak informują Wirtualnemedia.pl rola Małgorzaty Kożuchowskiej ma być bardzo intensywna i całkowicie inna niż te, z których do tej pory znana jest aktorka. Czyżby aktorka miała zamiar zerwać z wizerunkiem grzecznej aktorki?

 

Wakacje...!!!!holidays #jump #happy #flowerpower #energy #smile #photo @dariastojecka

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) Kwi 26, 2018 o 6:52 PDT