Małgorzata Kożuchowska skrytykowana za pozowanie w krótkiej sukience

Małgorzata Kożuchowska od lat uznawana jest za jedną z najbardziej stylowych Polek. Jej stroje, zazwyczaj eleganckie i wyważone, są inspiracją dla wielu kobiet w każdym wieku. Nieraz zdjęcia swoich stylizacji wstawia na Instagrama, gdzie śledzi ją 877 tys. osób. Na jednym z najnowszych zdjęć pozuje w krótkiej, czerwonej sukience w różowe kwiaty z jasnozielonymi liśćmi. Ta niestety nie przypadła do gustu wielu internautom. Pojawiły się głosy, że sukienka jest zbyt krótka, a aktorka, pomimo nienagannej figury, wygląda w niej niewymiarowo i kanciaście. Internauci nie kryją swoich opinii: „Pani Małgosiu, zawsze pięknie, ale ta kieca niekoniecznie dla Pani... Nieco kwadratowo”, „Pani Małgosia przepiękna, ale sukienka niestety nie”. Inni komentują bez ogródek: „Niestety kiepsko”, „Ja bym czegoś takiego nie zalozyla...bez klasy”.

Małgorzata Kożuchowska zmienia styl?

Nie zabrakło rzecz jasna pozytywnych komentarzy i takich, które zachęcają Małgorzatę Kożuchowską do nieprzejmowania się opiniami innych: „Bardzo ładnie Pani Małgosiu Pani wygląda i niech Pani nie zwraca uwagi na złe komentarze”. Nie zabrakło również osób, które dostrzegły pewną zmianę w ostatnich stylizacjach aktorki: „Małgosiu wyglądasz przepięknie,te ostatnie twoje kreacje choć są odważne to bardzo podkreślają twoją urodę i nienaganną figurę,tak trzymaj i zwracaj uwagi na złośliwe i zawistne komentarze,pozdrawiam” Małgorzata Kożuchowska ostatnimi czasy decyduje się na coraz bardziej odważne elementy w swojej garderobie. Na zdjęciach zaczęła pojawiać się w odważnych, kolorowych stylizacjach, a także takich o intrygującym kroju.

Jak wam podoba się najnowsza stylizacja aktorki? Pasuje do letniej atmosfery, czy źle się układa? My sądzimy, że Małgorzata Kożuchowska we wszystkim prezentuje się świetnie.