Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się fotografią z dzieciństwa

Małgorzata Kożuchowska rozkochała w sobie całą Polskę. Skromna, subtelna i onieśmielająco piękna aktorka zawsze potrafi zaskoczyć fanów czymś miłym. Tym razem postanowiła zabrać nas w otchłań dziecięcych wspomnień, publikując na swoim Instagramie czarnobiałe zdjęcie. Fotografia bez koloru nigdy nie była tak barwna jak ta, którą mieliśmy okazję oglądać na profilu Małgosi. Karnawałowy szum było słychać jeszcze długo po wygaszeniu aplikacji – internauci zachwycili się wspomnieniami swojej ulubienicy!

Choć karnawał większości z nas kojarzy się z rozlaną barwą najróżniejszych kolorów świata, a małe dziewczynki z przebraniem księżniczki, zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej niszczy wszystkie stereotypy. Pozbawiona kolorów, lekko poniszczona fotografia przedstawia małą dziewczynkę ubraną w prostą sukieneczkę. Skromna, delikatna, zatrzymana w chwili, która zapewne była krótka. Niektórzy ludzie chyba się nie zmieniają, a Małgosia, jak widać, zawsze miała w sobie „to coś”. Nic więc dziwnego, że w komentarzach pod postem rozlała się fala komplementów i zachwytów.

Jak zawsze pani Małgosiu elegancko.

Już od najmłodszych lat była pani w centrum uwagi i tak jest do dziś.

Piękna od małego! – czytamy

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska zmieniła kultową już fryzurę. Jak teraz wygląda?

Aktorka podpisała zdjęcie: „Karnawał lata 70 –te… Pamiętacie?” Niektórzy zapewne pamiętają to doskonale i wciąż słyszą w uszach szum piosenki "Hafanana"! Dobrze jest czasami wrócić do przeszłości.