Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej

Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska potrafi zaskakiwać. Ostatnio aktorka pokazała się w nowej fryzurze do najnowszego filmu Patryka Vegi "Plagi Breslau", gdzie zagra jedną z głównych ról. Jej metamorfoza zaskoczyła fanów, bo pokazała całkowicie inne wcielenie aktorki. Teraz nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej nie jest metamorfozą do żadnej roli. Małgorzata Kożuchowska postanowiła zaszaleć i zmienić fryzurę z grzecznej i idealnie ułożonej na bardziej punkową.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się nową fryzurą na swoim profilu na Instagramie, gdzie zamieściła swoje zdjęcie z Sopotu. Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej jest zgodna z najnowszymi trendami: bo bokach wygolona, a na górze włosy są dłuższe i układają się luźno na kształt irokeza. Małgorzata Kożuchowska postawiła również na nowy odświeżony kolor blondu.

Fani aktorki są zachwyceni nowym lookiem Małgorzaty Kożuchowskiej i w komentarzach nie kryją zachwytu.

Jak zwykle pięknie pani wygląda. - napisała jedna z fanek na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że krótka fryzura nie musi być nudna, a dopełniona świetną stylizacją sprawia, że kobieta wygląda bardzo stylowo. Brawo!

Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie tatuaż?

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej podczas spotkań z aktorką w ramach Festiwalu Dwa Teatry 2018 w Sopocie, dopatrzyli się jeszcze jednej rzeczy w wyglądzie aktorki. Na nadgarstku aktorki widać bowiem tatuaż, na którym widnieje grupa krwi 0Rh+. Czyżby aktorka zaszalała jeszcze bardziej i zdecydowała się na tatuaż? Wszystko na to wskazuje!