Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski wzięli ślub! Polska top modelka wyszła za mąż za nagrodzonego Oscarem polskiego reżysera, twórcę filmu "Ida". Bele i Pawlikowski zakochali się w sobie około półtora roku temu. Małgorzata towarzyszyła Pawłowi m.in. na festiwalu w Cannes, pojawili się też razem na gali wręczenia Paszportów Polityki i na gali Festiwalu Filmowego w Gdyni. Trzeba przyznać, że są naprawdę piękną, bardzo stylową parą, do tego oboje są wyjątkowo utalentowani - Pawlikowski jest uznanym reżyserem, a Bela jedną z najlepszych top modelek i uznaną aktorką (wystąpiła m.in. w filmie "Ono" Małgorzaty Szumowskiej). Gdzie i kiedy Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski wzięli ślub? Sprawdź!

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski wzięli ślub w listopadzie, jak podaje serwis viva.pl. Nie pochwalili się tym w mediach, nie pojawiło się też żadne wymowne zdjęcie pary w mediach społecznościowych - całkowita cisza. Nie wiadomo też, czy ślub Beli i Pawlikowskiego odbył się w Polsce, czy może we Francji, gdzie najczęściej przebywa polska modelka. Z kolei Pawlikowski jest bardziej związany z Wielką Brytanią - to tam spędził większość życia i stworzył swoje główne filmy, oczywiście poza nagrodzoną Oscarem "Idą". Przypomnijmy, że Pawlikowski otrzymał Oscara w 2015 roku. Wyróżniono nim właśnie film "Ida" jako najlepszą produkcję nieanglojęzyczną. W rolach głównych w "Idzie" wystąpiły Agata Trzebuchowska i Agata Kulesza.

Ani dla Pawła Pawlikowskiego, ani dla Małgorzaty Beli nie jest to pierwsze małżeństwo. Pierwsza żona Pawła Pawlikowskiego zmarła na raka w 2006 roku. Reżyser jest ojcem dwojga dzieci - ma syna i córkę. Bela była mężatką dwukrotnie. Modelka wyszła za mąż za Artura Urbańskiego, z którym ma syna Józefa. W 2013 roku Bela wzięła ślub z francuskim milionerem, założycielem pisma artystyczno-erotycznego "Lui" oraz magazyny "Numero". Bela i Jean-Yves Le Fure rozstali się rok po ślubie, a polska modelka wkrótce potem zakochała się w Pawlikowskim. Podobno była to wielka miłość od pierwszego wejrzenia.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

POLECAMY TEŻ: Kim jest Małgorzata Bela, szefowa polskiego Vogue?

ORAZ: Zuzanna Bijoch o tym, jak naprawdę wygląda świat mody [WYWIAD WIDEO]