Kaszka z mlekiem, czyli Monika Lenarczyk od kilku lat dzieli się z czytelnikami i obserwatorami swoim rodzinnym życiem z trzema córeczkami. Blogerka zawodowo zajmuje się fotografią, dzięki czemu mistrzowsko potrafi uchwycić momenty z dzieciństwa swoich pociech. Mała Zoja, Gaja i Bianka to urocze trio, które często obserwujemy na Instagramie.

Kaszka z mlekiem jest kopalnią inspiracji z modą dziecięcą, ale także tych z kategorii dizajnu. Dba o każdy szczegół w dziecięcych pokojach, a stylizacje córek komentują dziesiątki użytkowników. W tych obrazkach rodzinnych nie ma jednak zadęcia i sztuczności, czuć w nich magię i, jak sama Kaszka często mówi, morze miłości.

fot. materiały prasowe Zara

Jakiś czas temu Bianka i Zoja brały już udział w mini kampanii dziecięcej Zara, najbardziej znanej hiszpańskiej sieciówki na świecie. Na jesień Zoję możemy podziwiać jako twarz Zara Soft Collection. Zdjęcia wykonano w mieszkaniu Kaszki z Mlekiem, a całość wyszła naprawdę świetnie. Mimo, że Zara ma ostatnio kłopoty wizerunkowe, musimy przyznać, że dziecięca Soft Collection bardzo nam się podoba. A co Wy sądzicie?