Napisała list do zmarłego ojca i dostała odpowiedź

Madison Danter to 6-latka, którą zna dziś cała Wielka Brytania. Dlaczego? Wszystko za sprawą tajemniczego listu, który dziewczynka otrzymała w odpowiedzi na swoją przesyłkę wysłaną do zmarłego ojca. O co chodzi? Dwa lata temu zmarł ojciec Madison, Thomas Danter. Jak donosi brytyjski magazyn, "The Sun", 6-latka wciąż bardzo za nim tęskni i często o niego pyta, zastanawiając się jak mogłaby się z nim skontaktować. Z podpowiedzią przyszedł jej wujek.

To było takie smutne. Zapytała mnie, jak mogłaby wysłać wiadomość do tatusia. Powiedziałem jej, że wyślemy list i niech magia Bożego Narodzenia robi swoje – powiedział w rozmowie z mediami wujek dziewczynki.

Magiczna przesyłka na Boże Narodzenie

Nikt nie spodziewał się jednak, że list wysłany do zmarłego taty doczeka się jakieś reakcji zwrotnej. Jakie było zaskoczenie rodziny, gdy dziewczynka otrzymała odpowiedź! Okazało się, że stoi za tym... Poczta Królewska. Pracownicy Poczty Królewskiej postanowili z okazji Świąt zrobić wyjątkowy uczynek i odpisać na list Madison. W odpowiedzi dziewczynka przeczytała, że jej list dotarł do ojca, choć była to trudna podróż, bo list „musiał unikać gwiazd i innych obiektów na drodze do nieba”. 

Ah, za to właśnie uwielbiamy Święta! To piękne jak pracownicy Poczty Królewskiej wyszli z własną inicjatywą i zrobili coś, co wykraczało poza ich zwykłe obowiązki. Z pewnością dla małej Madison musiało być to niezwykłe doświadczenie i piękny świąteczny prezent.