Makijaż na Sylwestra - niebieski makijaż oka

Kolor niebieski na oku do tej pory kojarzył nam się z kiczowatym makijażem lat 90'. Niebieskie oko powróciło w wielkim stylu! Wybieramy głębokie odcienie szafiru i kobaltu, które świetnie podkreślają tęczówkę. Jeśli nie przepadasz za mocnym makijażem - sięgnij po niebieski eyeliner na linię wodną i zaakcentuj cieniem tylko dolną powiekę. 

Makijaż na Sylwestra - cekiny i błysk

Makijaż a'la Maddie z hitowego serialu Euphoria pokochały miliony kobiet, a błyszczące cyrkonie na twarzy idealnie nadają się właśnie jako makeup sylwestrowy lub na karnawał. Błyskotki możesz łączyć z kolorowym cieniem, lub jeśli jesteś minimalistką - przyklej małe cyrkonie na linii rzęs. Efekt wow murowany.

Makijaż na Sylwestra - metaliczne oko i brokat

W tym sezonie więcej znaczy więcej! Możesz śmiało zaszaleć z brokatem i nie musisz ograniczać się tylko do powiek. Nałóż brokat na kości policzkowe, zamiast rozświetlacza, lub ułóż z niego błyszczące piegi. Możesz też zainspirować się makijażystami marki Dior i połączyć srebrne, metaliczne oko z czerwienią na ustach. Wszystkie chwyty dozwolone.

Makijaż na Sylwestra - gwiazdki na twarzy

Gwiazdki na paznokciach, gwiazdki na twarzy - kosmiczny makeup to bardzo silny trend w makijażu wieczorowym. Jeśli chcesz delikatnie zaakcentować oko - przyklej błyszczące gwiazdki na dolną powiekę, lub w kąciku oka. Jeśli lubisz odważne makijaże - ułóż na twarzy całą konstelację.

Makijaż na Sylwestra - graficzna kreska

Graficzna kreska eyelinerem to doskonały sposób na wymodelowanie oka. Zainspiruj się latami 60' i narysuj kreskę nad załamaniem powieki, aby powiększyć oko, lub mocno zaakcentuj "jaskółkę", aby je wydłużyć i stworzyć efekt "cat-eye".

Makijaż na Sylwestra - neonowy eyeliner

Moda na neonowy makijaż jest z nami wciąż od wakacji. Mocne, neonowe kolory sprawdzą się w makijażu wieczorowym jako akcent, może to być kreska na linii rzęs, możesz też rozświetlić wewnętrzny kącik oka aplikując w nim żółty, neonowy cień.