Maja Hyży: ciąża 

Maja Hyży bardzo długo ukrywała informacje o ciąży. Do zdjęć zakładała luźne ubrania i starannie dobierała ujęcia. W końcu jednak wyjawiła wspaniałe wiadomości. W swojej rozmowie z Galą zdradziła, że spodziewa się dziecka. Ona i jej partner, Konrad, nie mogli doczekać się córeczki.

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka.

Maja Hyży i jej partner Konrad zostali rodzicami 10 lipca. Córeczka gwiazdy otrzymała imię Antonina. Przyszła na świat z pomocą cesarskiego cięcia.

ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży pokazuje nieidealne ciało: ODWAŻNE zdjęcie w bikini

Maja Hyży chwali się córką

Teraz Maja Hyży chętnie pokazuje na Instagramie swoją córkę Antosię. Choć gwiazda jest zaledwie tydzień po porodzie, wygląda wspaniale. To samo mówią też fani. W komentarzach pełno jest gratulacji i życzeń. Wiele kobiet dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.

Dokładnie to samo postanowiła zrobić też Maja Hyży. W swojej relacji na Instagramie odpowiada na pytania fanów dotyczące porodu, cesarskiego cięcia i tego, jak odnajduje się w roli mamy. 

Maja Hyży opowiada o cesarskim cięciu

Młoda mama postanowiła zdradzić, jak przebiegał poród i cesarskie cięcie. Szczerze odpowiadała na zadawane przez fanów pytania. Jedno z pytań dotyczyło tego, dlaczego zdecydowała się na cesarskie cięcie.

Mam problemy z biodrami. Więc nie miałam innej opcji.

Fanów, a szczególnie zapewne przyszłe mamy, interesowała też kwestia rekonwalescencji po tym zabiegu. Zadały Mai Hyży pytanie o to, jak szybko zacząć się ruszać po cesarskim cięciu.

Zobacz także:

Po 6 h najlepiej. Im szybciej, tym lepiej, bo wtedy szybciej zaczynasz dochodzić do siebie – zdradziła gwiazda.

Fanki zapytały również o to, czy partner Mai bierze czynny udział w opiece nad Antosią.

Na tę chwilę jedyna pomoc, jakiej oczekuję od mojego partnera, to obecności, jaką mi daje na 100%. Antosia cały czas tylko je i śpi, je i śpi, więc nie jest wymagająca.

Padło również pytanie o karmienie piersią. Maja Hyży odpowiedziała, że nie wyobraża sobie inaczej.

 W naszej galerii możecie znaleźć zdjęcia Mai Hyży z małą Antosią, na których odpowiada na wszystkie pytania.

ZOBACZ TEŻ: "Byłam sama, z widmem hospitalizacji i samotnego porodu. Nie tak to sobie wyobrażałam" - wspomnienia mam, które rodziły w trakcie pandemii