Data urodzenia to tylko jedna rzecz, która zdradza sporo na temat cech naszego charakteru. Okazuje się, że równie istotny jest dzień tygodnia, w którym przyszliśmy na świat. Zupełnie inne będą bowiem osoby, które urodziły się w poniedziałek, a zupełnie inne w niedzielę. To może wpływać na ich pracowitość, ale też podejście do rodziny czy zainteresowań. Zobaczcie, co dzień, w którym się urodziliście, mówi o was. 

Jaka jest twoja data urodzenia? Dzień, w którym przyszedłeś na świat, mówi sporo na twój temat

Poniżej przedstawiamy listę siedmiu dni tygodnia wraz z wyjaśnieniem, co mówią o osobach, które wtedy przyszły na świat. A ty kiedy się urodziłeś? 

Zobacz także: 

Jeśli przyszedłeś na świat w poniedziałek

Osoby urodzone w poniedziałek są bardzo pracowite. To liderzy, którzy świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Często jednak nie radzą sobie ze stresem, co odbija się na ich zdrowiu. 

Jeśli przyszedłeś na świat we wtorek

Wtorkowe dzieci mają serce na dłoni. Są duszami towarzystwa i nie brakuje im empatii, dzięki czemu zawsze są gotowe do pomocy innym. Mają jednak problem z akceptowaniem porażek w swoim życiu - nie lubią przegrywać.

Jeśli przyszedłeś na świat w środę

Osoby, które urodziły się w środę, są głodne wiedzy. Chętnie poszerzają ją, uczą się nowych rzeczy i uwielbiają mieć interesujące hobby. To też osoby bardzo racjonalnie, które są realistami i praktycznie podchodzą do życia. 

Jeśli przyszedłeś na świat w czwartek

Osoby urodzone w czwartek nie mogą narzekać na pecha. Los im sprzyja w każdej dziedzinie ich życia. Dzięki temu zawsze optymistycznie podchodzą do wszystkiego. Są szczere i wiedzą, że kłamstwo ma krótkie nogi. 

Zobacz także:

Zobacz także: 

Jeśli przyszedłeś na świat w piątek

Piątkowe dzieci są niezwykle kreatywne. To urodzeni artyści o łagodnym usposobieniu. Bardzo ważna jest dla nich miłość - dla ukochanej osoby są w stanie zrobić wszystko. Nie brakuje im jednak asertywności. Gdy ktoś nastąpi im na odcisk, potrafią się zemścić.

Jeśli przyszedłeś na świat w sobotę

Wbrew pozorom sobotnie dzieci są niezwykle pracowite. Nie boją się wyzwań i są bardzo samodzielne. Te osoby dość często jednak zamykają się w sobie. To indywidualiści, którzy nie lubią, gdy ktoś wtrąca się do ich życia. 

Jeśli przyszedłeś na świat w niedzielę

Ludzie urodzeni w niedzielę mają w sobie coś z leniwca. Uwielbiają się relaksować i ciężka praca nie jest dla nich. Nie da się jednak ukryć, że mają wrodzoną życiową energię i optymizm, którymi zarażają innych. Dlatego ludzie uwielbiają spędzać czas w ich towarzystwie. 

Zobacz także: