16 lipca Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak powitali na świecie syna Oliwiera. Para nie jest już razem od pewnego czasu, a piłkarz ma już nową partnerkę. Jego relację z modelką, która przed tygodniem urodziła mu dziecko, są podobno poprawne. Piłkarz odebrał nawet byłą partnerkę i syna ze szpitala, a na Instagram wrzucił kilka kadrów z potomkiem. Świeżo upieczona mama nie ukrywa, że jest zachwycona macierzyństwem - w sieci dzieli się swoimi przemyśleniami i odczuciami. Jej najnowszy wpis dotyka wrażliwego tematu.

Magdalena Stępień o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem

W najnowszym wpisie na Instagramie Magdalena Stępień po raz pierwszy nawiązała do rozstania z Jakubem Rzeźniczakiem. Modelka podkreśiła, że ostatnie tygodnie nie były dla niej łatwe, ale dzięki bolesnym doświadczeniom, stała się silniejsza i gotowa na samodzielne rodzicielstwo:

Ta droga nie była tak prosta jak sobie wyobrażałam, nie było łatwo, a końcówka ciąży dała mi największą lekcję w życiu. Podniosłam się z tego silniejsza, a cały smutek odszedł w niepamięć. Choć wiem, że samodzielne rodzicielstwo nie będzie łatwe i nigdy tego dla Ciebie nie chciałam, to wiem, że razem damy sobie radę. Przed nami duże wyzwanie intensywny miesiąc przygotowań do naszego wyjazdu. Wiem, że zmiany są początkiem czegoś nowego lepszego - podkreśliła.

Modelka podziękowała również swoimi obserwatorom za słowa wsparcia.

Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim za okazane wsparcie, a także za wszystkie wiadomości, które otrzymałam w ostatnich tygodniach. Dziękuje, że jesteście - napisała.

Magadalena Stępień przyznała również, czego nauczyło ją rozstanie.

Człowiek uczy się na błędach i dopóki sam nie doświadczy czegoś na własnej skórze, nie zrozumie. Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszelkie problemy i trudności. Bo nie sztuką jest być ze sobą, gdy wszystko jest ok, lecz wytrwać wtedy, gdy świat wywraca się nam do góry nogami - zakończyła post.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Te, które najczęściej "lajkują" obserwatorki Stępień są od samotnych mam: "Kiedyś myślałam, że świat mi się skończył, jak zostałam sama z dzieckiem. Teraz wiem, że dzięki temu jestem silniejsza i szczęśliwsza" - napisała jedna z fanek modelki. "Mama to jest taka instytucja, że zniesie i zrobi wszystko dla dziecka" - skomentowała inna.