Na co choruje Magdalena Piekorz?

Magdalena Piekorz od dwóch lat zmaga się z przewlekłą boreliozą. Choroba przenoszona przez kleszcze zaatakowała ze zdwojoną siłą, tak że reżyserka całkowicie zrezygnowała z życia zawodowego oraz codziennych zajęć. Leczenie, któremu poddana jest Magdalena Piekorz jest długie i bardzo kosztowne. Fundacja im. Darii Trafankowskiej rozpoczęła na Facebooku zbiórkę pieniędzy "Dla Magdy", które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia Magdaleny Piekorz.

Magdalena Piekorz zmaga się z przewlekłą boreliozą. Dwa lata temu choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą, wyłączając Magdę z życia zawodowego i codziennych zajęć. Leczenie jest żmudne i długie, a terapie wyjątkowo kosztowne. Wesprzyjmy Magdę w tym trudnym dla niej czasie, żeby mogła w pełni wrócić do sił i z pasją realizować kolejne projekty. - czytamy na Facebooku

Magdalena Piekorz to scenarzystka i reżyserka flmów: "Pręgi", "Zbliżenia, "Senność" oraz spektakli i widowisk teatralnych: "Oliver!", "Hotel Nowy Świat", "Panna Madonna Legenda Tych La".

Trzymamy mocno kciuki za leczenie Magdaleny Piekorz i powodzenie akcji zbiórki pieniędzy!