Magdalena Lamparska, którą od 7 marca będziemy oglądać w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście", nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Gala" zrobiła jednak wyjątek i zdobyła się na szczerość na temat swojego związku. Tylko nam opowiedziała o miłości, wsparciu ze strony swojego partnera i zdradziła, jak poznała się ze swoim ukochanym.

ZOBACZ: LAMPARSKA,  BAAR, CHOTECKA I ORLEAŃSKA na konferencji prasowej serialu „Niania w wielkim mieście”

W wywiadzie, którego aktorka udzieliła Annie Zejdler-Ibisz, Magda opowiedziała, jak dba o swój związek:

Jeśli kogoś kocham, chcę, by był szczęśliwy. Miłość to jest czas, który możemy poświęcić drugiej osobie, zrozumieć jej potrzeby, ale też codzienne skrajnie romantyczne drobiazgi.  Takie, wiesz... filmowe życie. Mój partner bardzo mnie wspiera. I ściąga na ziemię, gdy jest taka potrzeba, ale przede wszystkim po prostu… wywozi w góry. W ten sposób pomaga mi zapomnieć o codziennym stresie i emocjach z tym związanych.

Gwiazda "Niani w wielkim mieście" po raz pierwszy zdradziła także, jak poznała ukochanego:

Nie wiem, czy powinnam o tym mówić, ale to ja pierwsza zwróciłam na niego uwagę. (...) To jednak my, kobiety, chcemy być zdobywane. Jesteśmy księżniczkami, które czekają na swojego Greya. W moim wypadku jest trochę inaczej. Ludzie znają mnie z kina czy telewizji i wydaje im się, że jestem odrealniona. Dlatego musiałam trochę pomóc w tej sytuacji i pokazać, że jestem zwyczajną dziewczyną. Choć wydaje mi się, że jestem raczej  wymagającą partnerką.

W wywiadzie udzielonym naszemu magazynowi Lamparska opowiedziała też, czym zajmuje się jej partner. Jaka jest jego profesja?

Jest podróżnikiem. Staramy się łączyć nasze światy. Po pracy na planie serialu, nierzadko po kilkanaście godzin dziennie, myślałam  o tym, by zakopać się w łóżku. Tymczasem mój chłopak zorganizował wyprawę w góry. Pobudka 7 rano – i na sam szczyt. Myślałam, że nie dam rady, ale weszliśmy prawie na Zawrat. Ale paradoksalnie odpoczęłam bardziej, niż gdybym została w domu. To ważne, by w związku dzielić swoje pasje…

Te wypowiedzi to jednak nie wszystko! Znacznie więcej o swoim związku i nowych wyzwaniach zawodowych zdradza w najnowszym wydaniu magazynu „Gala”.

POLECAMY TAKŻE: MAGDALENA LAMPARSKA "Obiecałam sobie, że nie prześpię mojego życia”

Zobacz także:

Przy okazji przypominamy, że Magdę już niedługo będziemy mogli zobaczyć w głównej roli nowego serialu "Niania w wielkim mieście". Jego premiera będzie miała miejsce już 7 marca, o godzinie 21:35.

Jak gwiazda poradzi sobie z kolejnym aktorskim wyzwaniem? Sprawdźcie to na antenie telewizji Polsat!